Uudised - Scandium
Loe edasi

Kalle Aron: “Ära oota, et osta kinnisvara. Osta kinnisvara ja oota!”

Kinnisvaraarenduse peamine probleem on ehitushinna pretsedenditult kiire kasv, millest võitjaid praegu ei paistagi, leidis Scandiumi partner ja juhatuse liige Kalle Aron Äripäeva Kinnisvarauudistele intervjuud andes. See ei ole aga arendaja ainus väljakutse. 

Loe edasi

Mustamäele kerkib uus kaasaaegne üürimaja MAGMA Stuudiod

Scandium Kinnisvara arendab Mustamäele Mustika keskuse lähedale viiekorruselise co-living stiilis üürimaja. Hoonesse tuleb 151 ühe- ja kahetoalist stuudiot ning lai valik ühisalasid. Ehitusluba hoonele on väljastatud, ehitajaks on Mitt & Perlebach.

Loe edasi

Mustamäe pilvelõhkuja arhitektuurikonkursi võitsid Kadarik Tüür Arhitektid

Mustamäe kõrgeima, 24korruselise kortermaja ja 6korruselise büroohoone rajamiseks korraldas Scandium Kinnisvara arhitektuurikonkursi, millest võttis osa neli mainekat Eesti arhitektuuribürood. Valituks osutus võistlustöö KÄBI Kadarik Tüür Arhitektide poolt.

Loe edasi

Hinnalangusele peab eelnema šokk

Kuidas paistab lõppenud majandusaasta ja selle valguses uus aasta kinnisvaraarendaja vaatepunktist? Scandium Kinnisvara juhatuse liige Kalle Aron hindas olukorda, vaatas Äripäeva Kinnisvarauudiste palvel tagasi möödunud aastale ja prognoosis lähiaja võimalikke arengusuundi.

Loe edasi

Tartu suurima kortermaja DUO Loftide korterid on müüdud

Tartu luksuslikema ja korterite arvult suurima kortermaja DUO Loftide kõik korterid said detsembri lõpuga müüdud. Ruutmeetrihinnad majas ulatusid 4500 euroni. Suur osa ostjatest olid investorid, kes pakuvad majas lühiajalise peatumise võimalust läbi Airbnb. Nõudlus majas ööbimiseks on olnud kõrge kogu aasta vältel.

Loe edasi

Nõrgematele pühendumise aasta Scandiumis

2021. aasta oli Scandiumis murranguline. Oleme kogukonnale tagasiandmise mõtet endas kandnud ettevõtte asutamisest alates ja pühendunud igal aastal heategevuslikeks eesmärkideks kindla protsendi käibest. Meie fookuses on olnud ühiskonna nõrgimate – laste elukvaliteedi, aga tihti ka laste elulootuse tõenäosuse parandamine.

Loe edasi

Scandium Kinnisvara turundust asub juhtima Greta Lüiste

Peagi 5-aastaseks saava Scandium Kinnisvara turundusmeeskonda asub juhtima Greta Lüiste. Ligi 10-aastase kommunikatsiooni- ja turunduse taustaga Lüiste eesmärk on kõlavaks teha kogu Scandiumi tiimi kannustav eesmärk – arendada Eesti inimeste elukvaliteeti, luues inspireerivaid ruume.

Loe edasi

Scandium rajab Mustamäele esimese pilvelõhkuja

Kinnisvaraarendaja Scandium omandas Mustamäe Keskuse kõrvalkinnistud ning rajab sinna piirkonna kõrgeima, 24-korruselise kortermaja ja 6-korruselise büroohoone. Tehingu finantseerijaks oli Bigbank.

Loe edasi

Scandium arendab Tartu maantee ja Peterburi tee risti uhke rohebüroo

Scandium Kinnisvara arendab Tallinna suurimate maanteede ristumispunkti aadressile Peterburi tee 1a uue büroohoone Scandium Park. 13-korruseline hoone paistab silma uuenduslike rohetehnoloogiate poolest, tõstes maja energiaklassi märkimisväärselt üle A taseme. Büroohoonet eristab mixed-use kontseptsioon – lisaks büroodele tuleb majja rohkelt töötajatele mõeldud rekreatsioonivõimalusi, jõusaal, restoran, roheterrass ja apartment-hotell. Ehitusluba on hoonele värskelt väljastatud.

Loe edasi

Scandium ja Everaus sõlmisid strateegilise koostöö

Scandium Kinnisvara ja Everaus Kinnisvara sõlmisid strateegilise koostöö, et ühiselt arendada ja välja ehitada enam kui 90 000 ruutmeetrit äri- ja elamuarendust Luigel ja Peetris. Koguinvesteeringu maht on ligi 100 miljonit eurot.

Loe edasi

Segakasutuses büroohooned rikastavad linnapilti

Mixed-use ehk segakasutuses kinnisvara on märksõna, mida kuuleme üha sagedamini nii Euroopa kui Ameerika kinnisvaraarendajate huulilt. Hoonele või kompleksile mitme funktsiooni andmine rikastab maja kasutajate igapäevaelu, aga ka linnapilti selle ümber.