Uudised - Scandium
Loe edasi

Mustamäe uues suures üürimajas MAGMA Stuudiotes peeti sarikapidu

Reedel, 2. septembril tähistasid Scandium Kinnisvara ja Mitt & Perlebach Mustamäe moodsaima üürimaja MAGMA Stuudiote tippkõrguse saavutamist. Laki 24/2 aadressile kerkivasse hoonesse tuleb 151 ühe- ja kahetoalist üüristuudiot ning lai valik elanikele mõeldud ühisalasid.

Loe edasi

Uue kodu valik – milliseid lisaväärtusi oodata ja küsida

Uue kodu valik on emotsionaalne ja detailiderohke protsess. Tavapäraselt algab see elupaiga unistuste suurusest ja asukohast. Kui n-ö suured teemad on paigas ja valikusõelale on jäänud kindlad arendused, tasub laskuda detailidesse – milliseid lisaväärtusi antud kodud pakuvad ning mis on oluline just teie pere jaoks. Scandium Kinnisvara tootearendusjuht Carmen Pissarenko annab nõu, millistele aspektidele uue kodu valikul tähelepanu pöörata.

Loe edasi

Haapsalu mereäärse suurarenduse nimeks saab Marienholm

Marienholmi poolsaarel on olnud suursugune ajalugu. 19. saj lõpul ja 20. saj algusaastatel oli siin asunud sadam maabumispaigaks paljudele kõrgetele külalistele, kes Haapsallu suvekuudeks suvitama saabusid.

Loe edasi

Luige Kodude müügiveebis saab korteri kohe ära broneerida

Scandium Kinnisvara ja Everaus Kinnisvara poolt arendatavale projektile Luige Kodud on valminud uus veebileht, mille kaudu saab meelepärase korteri otse broneerida – hoolimata nädalapäevast või kellaajast.

Loe edasi

Marienholmi poolsaarel käivad juba lammutustööd

Scandium Kinnisvara ja Everaus Kinnisvara arendavad Haapsallu Suure Viigi ääres asuvale poolsaarele täiesti uue mastaapse elu- ja vabaajaveetmise piirkonna. Maa-ala ettevalmistustööd algasid juba juuni algul. Nüüd on täies hoos ka varisemisohtlike suurte hoonete lammutamine.

Loe edasi

Huvi Marienholmi poolsaare vastu on märkimisväärne

Kuigi Haapsalus Krimmi holmil käivad teist kuud lammutustööd ja ehitamisega pole veel algustki tehtud, on ligi veerandsada inimest end juba uute elamute ostuhuviliseks kirja pannud.

Loe edasi

Viimsiranna ridaelamute kontseptsioon: mets säiligu!

Viimsiranna eesmärgiks on seatud hetkel paigutada hooned võimalikult omandatud arenduse välispiirile. Iga elamine tuleb unikaalse ilmega.

Loe edasi

Video: Vaata, milline saab olema Marienholmi poolsaar mõne aasta pärast

Scandium Kinnisvara ja Everaus Kinnisvara on Haapsalu Suure Viigi ääres asuvale poolsaarele kavandamas täiesti uut elu- ja vabaajaveetmise piirkonda. Ümber poolsaare looklev jalutuspromenaad, villaliku arhitektuuriga elamukvartal, jahisadam ja SPA-hotell on vaid mõned märksõnad poolsaarele lähiaastatel plaanitavast. 3+1 Arhitektid on valmis saanud video eskiislahendustest, mis poolsaarele kerkimas on.

Loe edasi

Scandium ja Everaus arendavad Viimsisse elegantsed ridaelamud

Scandium Kinnisvara ja Everaus Kinnisvara omandasid möödunud nädalal 6 kinnistut hinnatud mändidealusesse piirkonda Viimsi merepoolses osas. Arendusse nimega Viimsiranna Residentsid tuleb kuni 66 privaatse aiaosaga elegantset kodu. Esimeste ridaelamute valmimine on planeeritud 2023. aasta lõppu.

Loe edasi

Mustamäe moodsaim üürimaja MAGMA Stuudiod sai nurgakivi

Reedel, 27. mail pani Scandium Kinnisvara nurgakivi uuele co-living stiilis üürimajale MAGMA Stuudiotele aadressil Laki 24/2. Hoonesse tuleb 151 ühe- ja kahetoalist üüristuudiot ning lai valik elanikele mõeldud ühisalasid. Hoonet ehitab Mitt & Perlebach. 

Loe edasi

Scandium ja Everaus omandasid ainulaadse Marienholmi poolsaare Haapsalu linnas

Scandium Kinnisvara ja Everaus Kinnisvara soetasid ainulaadse poolsaare Haapsalu linnas Suure Viigi vasakul kaldal. Detailplaneering lubab sinna arendada luksuslikud mereäärsed villalikud kortermajad, jahisadama ja restoranid. Poolsaare algusesse on plaanis rajada väärikas SPA-hotell.