Uudised – Scandium
Loe edasi

Aprillis avab uksed Mustamäe moodsaim üürimaja MAGMA Stuudiod

Juba aprillis saab valmis uus moodne üürimaja MAGMA Stuudiod. Esimesed rõõmsad elanikud saavad Scandium Livingult sisustatud korterite võtmed aprilli keskpaigas. MAGMAsse tuleb 151 ühe- ja kahetoalist stuudiot ning lai valik elanikele mõeldud ühisalasid.

Loe edasi

Luige Kodudes sissemakse vaid 5% tavapärase 15% asemel

Scandium Kinnisvara ja Everaus Kinnisvara andsid teada, et käesoleval talvisel perioodil küsitakse Luige Kodude suurarenduses sissemaksuks vaid 5% korterihinnast, Eestis tavapärase 15% asemel. Kõrgete kulude hooajal, kus vana eluase võib nõuda suuremaid kommunaalkulusid, soovitakse klientidele anda rohkem kindlustunnet ja jätta suuremad tagavarad inimeste kontodele.

Loe edasi

Algavad Luige Kodude ehituse ettevalmistustööd

Detsembri esimesel nädalal alustatakse Luige alevikus Luige Kodude kvartali ehituse ettevalmistustöödega. Tööde käigus puhastatakse ala võsast ja mädanenud puudest. Samuti puhastatakse sadeveekraanid ja tiigiala. Osa puudest, mis jäävad ehitusala sisse, istutatakse ümber. Samuti säilitatakse Põllu tänavale rajatava kergliiklustee äärde jäävad tammed.

Loe edasi

Küttelahendus on uue kodu valikul oluline kriteerium

Rekordiliselt kõrgele kerkinud energiahinnad on muutnud uue kodu valikul küttelahenduse oluliseks valikukriteeriumiks. Üks energiasäästlikum, keskkonna- ja rahakotisõbralikum valik Eesti kliimas on maaküte.

Loe edasi

Luige Kodude lähedale kerkib Luige Keskus

Novembris sai nurgakivi Luigele ehitatav kaubanduskeskus koos poodide, jõusaali ja söögikohtadega. Luige Keskus asub Viljandi maantee ja Tallinna ringtee ristumiskohas.

Loe edasi

Premiumklassi ridaelamud Viimsis

Ridaelamute populaarsus on järjest kasvav. Isiklik hooviala, läbi kahe korruse planeering, kaunis ümbruskond ja looduse lähedus on märksõnad, miks paljud just seda tüüpi kodusid eelistavad.

Loe edasi

Privaatsed kodud Luigel

Tallinnast 8-minutilise autosõidu lähedusel asuv Luige on olnud armastatud elamispiirkond juba aastakümneid. Paljud on mööda Viljandi maanteed sõites sattunud siia tuntud Luige Laadale loomi ja taimi avastama. 2024. aastal valmib Luigel Everausi ja Scandiumi koostöös kaunis uus elamukvartal koos 21 hoonega.

Loe edasi

Investeerimine roheenergiasse läbi Scandium Energia

Hiljuti Sunlysse jätkuinvesteeringu teinud Scandium Energia avab portfelli väikeinvestoritele, kes soovivad panustada roheenergia ettevõtetesse.

Loe edasi

Mustamäe uues suures üürimajas MAGMA Stuudiotes peeti sarikapidu

Reedel, 2. septembril tähistasid Scandium Kinnisvara ja Mitt & Perlebach Mustamäe moodsaima üürimaja MAGMA Stuudiote tippkõrguse saavutamist. Laki 24/2 aadressile kerkivasse hoonesse tuleb 151 ühe- ja kahetoalist üüristuudiot ning lai valik elanikele mõeldud ühisalasid.

Loe edasi

Uue kodu valik – milliseid lisaväärtusi oodata ja küsida

Uue kodu valik on emotsionaalne ja detailiderohke protsess. Tavapäraselt algab see elupaiga unistuste suurusest ja asukohast. Kui n-ö suured teemad on paigas ja valikusõelale on jäänud kindlad arendused, tasub laskuda detailidesse – milliseid lisaväärtusi antud kodud pakuvad ning mis on oluline just teie pere jaoks. Scandium Kinnisvara tootearendusjuht Carmen Pissarenko annab nõu, millistele aspektidele uue kodu valikul tähelepanu pöörata.

Loe edasi

Haapsalu mereäärse suurarenduse nimeks saab Marienholm

Marienholmi poolsaarel on olnud suursugune ajalugu. 19. saj lõpul ja 20. saj algusaastatel oli siin asunud sadam maabumispaigaks paljudele kõrgetele külalistele, kes Haapsallu suvekuudeks suvitama saabusid.