Uudised - Scandium
Loe edasi

Scandium arendab Keila kesklinna pealinliku kortermaja Allika Kodud

Scandium rajab Keila kesklinna vaiksele kõrvaltänavale uue 25 korteriga elamu – Allika Kodud. Suurim osa kortereid on 2-3-toalised, kuid viimastel korrustel asuvad ka suuremad perekorterid. Hoonel on ehitusluba olemas ning ehitusega plaanitakse alustada uue aasta alguses.

Loe edasi

Algas Luige Kodude elukvartali ehitus Tallinna külje all

Luigel Tallinna külje all algas eile nägusa peresõbraliku elukvartali hoonete ehitus. Kahe aasta jooksul rajatakse ligi 20st hoonest koosnev piirkond koos ridaelamutüüpi väikemajade, kahe kortermaja ning lastehoiuga. Kokku tuleb piirkonda 88 uut kodu. Arendajad on Everaus Kinnisvara ja Scandium Kinnisvara.

Loe edasi

Vaata, milline on Tiny Marienholm Haapsalus!

Kevadel avatud Tiny Marienholm minivillade küla on edukalt avatud ja saanud juba mitmete külaliste lemmikpaigaks kogu Eestis! Vaata videost, milline Marienholmi poolsaare minivillade küla välja näeb!

Loe edasi

Scandium saatis Ukraina üleujutuse epitsentrisse 20 elektrigeneraatorit

Teisipäeval, 6. juuni varahommikul õhkasid vene väed Nova Kahhovka tammi, millele järgnenud üleujutus jättis osaliselt või täielikult vee alla rohkem kui 10 000 maja. Suur number oleks vaid statistika, kui igas majas ei elaks mõni pere, lapsed ja lemmikloomad. Scandium ostis 20 elektrigeneraatorit ja organiseeris nende jõudmise otse üleujutuse epitsentrisse Hersoni oblastis.

Loe edasi

Mustamäel avati suur moodne üürimaja MAGMA Stuudiod

Kolmapäeval, 14. juunil avas Scandium Kinnisvara Mustamäel Laki tänaval uue moodsa üürimaja Magma Stuudiod. Hoones on kokku 151 ühe- ja kahetoalist sisustatud üüristuudiot. Maja teeb eriliseks lai valik elanikele mõeldud ühisalasid nagu tasuta jõusaal, lounge-ala, koostöötamisruum, pesupesemisruumid ning suur ühine väliala. Hoone ehitas Mitt & Perlebach. 

Loe edasi

Avasime suvel Haapsalus minivillade küla Tiny Marienholm

Kokku seitsmest klaasmajast koosnev kompleks ootab alates juunist suvitajaid nautima kuurortlinna melu ja avaraid merevaateid. Minivillad asuvad merekaldal, merest vaid 20 meetri kaugusel. Tänu suurtele klaasseintele saab majades kogeda mereäärse elu võlu päikesetõusust päikeseloojanguni. Kahe minivilla juurde kuuluvad ka merevaatega saunad. Hoonetel on olenevalt tüübist kaks eriilmelist siseviimistluslahendust. Mõlema looja on maitsekas sisearhitekt Lilia Kristianson.

Loe edasi

Roheenergiasse investeerimine läbi Scandium Energia

Scandium Energia avas uue suure päikesepargi Viljandimaal. Portfelli kuuluvad ka investeeringud kiiresti kasvavas Sunlys ja Eleportis. Väikeinvestoritel on võimalus investeeringutega ühineda.

Loe edasi

Hagen Bikes alustas koostööd Scandium ja Everaus Kinnisvaraga. Koduostjad saavad kingituseks elektrilise kastiratta

Eesti kastirataste tootja Hagen Bikes ning kinnisvaraarendajad Scandium ja Everaus sõlmisid strateegilise koostöö eesmärgiga edendada roheliikumist Harjumaal. Koostöö raames saavad Luige Kodude uued koduostjad kingituseks elektrilise Hageni kastiratta.

Loe edasi

Haapsalus avati aastakümneid suletud olnud Marienholmi poolsaar ja sealne näitus

Eile avas Scandium Kinnisvara Haapsalus Marienholmi poolsaarel/Krimmi holmil piirkonda kajastava ajaloonäituse. Krimmi holm on aastakümneid olnud suletud poolsaar Haapsalu linnas. Nüüdsest on piiravad väravad eest võetud ja kõigil huvilistel on võimalik poolsaart omal käel avastada. Püstitatud infotahvlid räägivad holmi väärikast ajaloost ja lähitulevikus poolsaarele kerkivast uuest elukeskkonnast.

Loe edasi

Euroopa Liidu hoonete energiatõhususe direktiivis peitub suur võimalus

Tegu on ambitsioonika eesmärgiga, selles pole kahtlustki, kuid õigupoolest oli seda direktiivi tervele Euroopale ja Eestile sealhulgas väga vaja.

Loe edasi

Haapsalu unikaalne poolsaare-arendus Marienholm sai ehitusloa. Ehitusega plaanitakse alustada juba suvel.

Haapsallu mere äärde Suure Viigi vasakule kaldale tulev uus Marienholmi elukvartal sai esimese ehitusetapi ehitamiseks ehitusloa. Arendaja Scandium Kinnisvara plaanib esimese 50 korteri ehitusega alustada sel suvel.