Meist - Scandium

Plaanidest tänapäeva

Teekonna algus

Scandium sündis praktiliselt vajadusest väikekorterite järele, kus elanikel oleks hea elada ning mida investoritel oleks tulus omada. Juba tegevuse algusaastatel tutvustasime Eesti turule üürimaja ja co-living kontseptsiooni. Usume endiselt, et iga elupind saab olla inspireeriv ja kannustav, sest ruumikusest tähtsam on sisu ja võimalused.

Tänaseks on Scandium Kinnisvara laiahaardeline Eesti kinnisvaraarendaja, kes keskendub terviklike elukeskkondade arendamisele. Meid innustab mõte 15-minuti-elukeskkonnast, kus kõik on käe-jala juures. Uut maa-ala planeerides hoolitseme selle eest, et piirkonnas oleksid head võimalused lähedastega ajaveetmiseks, tervise eest hoolitsemiseks ja suurte mõtete mõtlemiseks.

 

Uuri edasi

Hoonete väärtused

Inspireerivaid kodusid ja büroopindu arendades loome keskkonna, kus inimesed saavutavad suurema tõenäosusega oma eesmärke ja elavad seeläbi paremat elu. Arendamisel peame väga oluliseks energiatõhusust, kuna meie eesmärk on pürgida liginullenergiahoonest kõrgemale. Kuna loodussäästlikkus ja C02 vähendamine on meile hingelähedased, innustame ka koostööpartnereid piiridest välja murdma ning uute lahendusteni jõudma.

Kui meil õnnestub sealjuures lahendada mõni piirkonda vaevanud probleem, on kinnisvaraarenduse võitjaid oluliselt rohkem kui vaid konkreetsete majade kasutajad. Nende põhimõtete järgi olemegi ehitanud üles terve ettevõtte.

INVESTEERIMISE KIRG

Eesti inimeste finantskirjaoskus ja turvaline investeerimine on meile südamelähedased. Ka unistuste kodu soetamiseks on vaja esmalt kapitali. Üürikinnisvara loomine ja väikeinvestoritele kättesaamiseks tegemine on olnud meie tiivustaja algusaastatest saati. Usume siiralt, et kinnisvara võib olla üks osa pensionisambast või palgatöö alternatiiv. Tunneme uhkust, et ka suur osa meie meeskonnast on eraelus väikeinvestorid.

Fotol Scandiumi partner Jaak Roosaare

Meie arendused

Loe edasi

Avame suvel Haapsalus minivillade küla Tiny Marienholm

Kokku seitsmest klaasmajast koosnev kompleks ootab alates juunist suvitajaid nautima kuurortlinna melu ja avaraid merevaateid. Minivillad asuvad merekaldal, merest vaid 20 meetri kaugusel. Tänu suurtele klaasseintele saab majades kogeda mereäärse elu võlu päikesetõusust päikeseloojanguni. Kahe minivilla juurde kuuluvad ka merevaatega saunad. Hoonetel on olenevalt tüübist kaks eriilmelist siseviimistluslahendust. Mõlema looja on maitsekas sisearhitekt Lilia Kristianson.

Loe edasi

Hagen Bikes alustas koostööd Scandium ja Everaus Kinnisvaraga. Koduostjad saavad kingituseks elektrilise kastiratta

Eesti kastirataste tootja Hagen Bikes ning kinnisvaraarendajad Scandium ja Everaus sõlmisid strateegilise koostöö eesmärgiga edendada roheliikumist Harjumaal. Koostöö raames saavad Luige Kodude uued koduostjad kingituseks elektrilise Hageni kastiratta.

Loe edasi

Haapsalus avati aastakümneid suletud olnud Marienholmi poolsaar ja sealne näitus

Eile avas Scandium Kinnisvara Haapsalus Marienholmi poolsaarel/Krimmi holmil piirkonda kajastava ajaloonäituse. Krimmi holm on aastakümneid olnud suletud poolsaar Haapsalu linnas. Nüüdsest on piiravad väravad eest võetud ja kõigil huvilistel on võimalik poolsaart omal käel avastada. Püstitatud infotahvlid räägivad holmi väärikast ajaloost ja lähitulevikus poolsaarele kerkivast uuest elukeskkonnast.