Meist – Scandium

Plaanidest tänapäeva

Teekonna algus

Scandium sündis praktiliselt vajadusest väikekorterite järele, kus elanikel oleks hea elada ning mida investoritel oleks tulus omada. Juba tegevuse algusaastatel tutvustasime Eesti turule üürimaja ja co-living kontseptsiooni. Usume endiselt, et iga elupind saab olla inspireeriv ja kannustav, sest ruumikusest tähtsam on sisu ja võimalused.

Tänaseks on Scandium Kinnisvara laiahaardeline Eesti kinnisvaraarendaja, kes keskendub terviklike elukeskkondade arendamisele. Meid innustab mõte 15-minuti-elukeskkonnast, kus kõik on käe-jala juures. Uut maa-ala planeerides hoolitseme selle eest, et piirkonnas oleksid head võimalused lähedastega ajaveetmiseks, tervise eest hoolitsemiseks ja suurte mõtete mõtlemiseks.

 

Uuri edasi

Hoonete väärtused

Inspireerivaid kodusid ja büroopindu arendades loome keskkonna, kus inimesed saavutavad suurema tõenäosusega oma eesmärke ja elavad seeläbi paremat elu. Arendamisel peame väga oluliseks energiatõhusust, kuna meie eesmärk on pürgida liginullenergiahoonest kõrgemale. Kuna loodussäästlikkus ja C02 vähendamine on meile hingelähedased, innustame ka koostööpartnereid piiridest välja murdma ning uute lahendusteni jõudma.

Kui meil õnnestub sealjuures lahendada mõni piirkonda vaevanud probleem, on kinnisvaraarenduse võitjaid oluliselt rohkem kui vaid konkreetsete majade kasutajad. Nende põhimõtete järgi olemegi ehitanud üles terve ettevõtte.

INVESTEERIMISE KIRG

Eesti inimeste finantskirjaoskus ja turvaline investeerimine on meile südamelähedased. Ka unistuste kodu soetamiseks on vaja esmalt kapitali. Üürikinnisvara loomine ja väikeinvestoritele kättesaamiseks tegemine on olnud meie tiivustaja algusaastatest saati. Usume siiralt, et kinnisvara võib olla üks osa pensionisambast või palgatöö alternatiiv. Tunneme uhkust, et ka suur osa meie meeskonnast on eraelus väikeinvestorid.

Fotol Scandiumi partner Jaak Roosaare