Plaanidest tänapäeva

Teekonna algus

Scandium sündis praktiliselt vajadusest väikekorterite järele, kus elanikel oleks hea elada ning mida investoritel oleks tulus omada. Usume endiselt, et elupind saab olla inspireeriv ja kannustav, sest ruumikusest tähtsam on sisu ja võimalused.

Juba ettevõtte algusaastatel tutvustasime Eesti turule üürimaja ja co-living kontseptsiooni. Kuna meid innustab mõte rohelisemast ehk 15-minuti-elukeskkonnast, kus kõik käe-jala juures, siis uut maa-ala planeerides küsime endalt, millised võimalused on lähedastega ajaveetmiseks, tervise eest hoolitsemiseks ja suurte mõtete mõtlemiseks.

Uuri edasi

Hoonete väärtused

Inspireerivaid kodusid ja büroopindu luues tekitame keskkonna, kus inimesed saavutavad suurema tõenäosusega oma eesmärke ja elavad seeläbi paremat elu. Arendamisel peame väga oluliseks energiatõhusust, kuna meie eesmärk on pürgida liginullenergiahoonest kõrgemale. Kuna loodussäästlikkus ja C02 vähendamine on meile hingelähedased, innustame ka koostööpartnereid piiridest välja murdma ning uute lahendusteni jõudma.

Kui meil õnnestub sealjuures lahendada mõni piirkonda vaevanud probleem, on kinnisvaraarenduse võitjaid oluliselt rohkem kui vaid konkreetsete majade kasutajad. Nende põhimõtete järgi olemegi ehitanud üles terve ettevõtte.

INVESTEERIMISE KIRG

Eesti inimeste finantskirjaoskus ja turvaline investeerimine on meile südamelähedased. Ka unistuste kodu soetamiseks on vaja esmalt kapitali. Üürikinnisvara loomine ja väikeinvestoritele kättesaamiseks tegemine on olnud meie tiivustaja algusaastatest saati. Usume siiralt, et kinnisvara võib olla üks osa pensionisambast või palgatöö alternatiiv. Tunneme uhkust, et ka suur osa meie meeskonnast on eraelus väikeinvestorid.

Fotol Scandiumi partner Jaak Roosaare