Üürikodud - Scandium

Esmaklassiline üüriteenindus

Scandium Living

Scandium Living sündis vajadusest pakkuda esmaklassilist üüriteenindust, mille tase vastaks Scandiumi loodud inspireerivatele üürimajadele. Täna on Scandium Living võimekas elukondliku üürikinnisvara haldur ja operaator, kelle meeskonda kuuluvad valdkonna tippspetsialistid.

Scandium Livingu üürikodusid iseloomustavad kaunilt sisustatud korterid, suurepärane üüriteenindus ning fookus kogukonnatunde loomisele.

 

Loe lähemalt Scandium Livingu kodulehelt

Uuri edasi

Võimekas varahaldur

Tänu tugevale kinnisvaraarenduse taustale ja kogemusele on Scandium Living investoritele hea partner, et leida uusi asukohti ja projekte üürimajade portfelli laiendamiseks. Kõik alates kogemuspõhisest planeeringute optimeerimisest ja kontseptsiooni väljatöötamisest kuni lilled vaasi sisustuslahenduseni võib asetada Livingu meeskonna kindlatele õlgadele. Kui soovid leida üüriportfelli juhtimiseks partnerit, kelle peale võib kindel olla, võta ühendust Scandium Livingu juhiga – Hannes Tall.

Näoga majutujate poole

Scandium Livingu majades teenindavad Sind oma ala parimad, kes aitavad alati leida lahenduse. Mitmekülgsel meeskonnal on kogemusi nii kinnisvara arendamises, ehitamises, haldamises kui ka tipptasemel hotelli klienditeeninduses. Professionaalse teenusepakkujana tagatakse stabiilsus ja kvaliteet, mida üksikud üürileandjad pakkuda ei suuda.

Sissekolimiseks valmis

Kõik eluks vajalik on Sinu üüristuudios juba olemas. Livingu stuudiod ja loftid on möbleeritud kõige eluks vajalikuga. Sul on privaatne vannituba ja köök, moodsad mööblilahendused ja hubasust loovad detailid. WiFi kuulub meie majades põhiõiguse hulka.

Erakordne kogemus

Miks elada tavapärases majas kui saad elada Livingu majas?

Usume, et inspireeriv keskkond ja säravate silmadega inimesed annavad hoogu kõikidesse Sinu tegemistesse. Seepärast aitame luua majadesse kogukonna ja ühendada sarnase mõtteviisiga inimesi. Nii peitub igas Livingu majas palju rohkem kui vaid elamispind. Ja elamispind isegi laieneb Sinu üüristuudio seintest hoogsalt väljapoole.

 

Loe lähemalt Scandium Livingu kodulehelt