Luige Kodudes peeti korraga seitsme hoone sarikapidu - Scandium

Luige Kodudes peeti korraga seitsme hoone sarikapidu

Luige Kodudes peeti korraga seitsme hoone sarikapidu

Tallinna külje all Luigel peeti reedel sarikapidu, mil tipukõrguse saavutasid lausa seitse hoonet. Everaus Kinnisvara ja Scandium Kinnisvara ühisarenduses kerkivad kokku kodud ligi 90le perele 20nes erinevas majas. Esimesed korterid valmivad juba sel suvel.

Luige läbi aastate suurimas elamuarenduses toodi sarikapärjad alla seitsmel esimesel majal. Juba sel suvel valmivad 28 ridaelamutüüpi kodu koos jalutuspromenaadi ja õuealadega.

Everaus Kinnisvara juhi Janar Muttiku sõnul on Luige Kodude tugevuseks ühtses stiilis kaunis elamukvartal, mis asub Tallinnast vaid mõne kilomeetri kaugusel. „Luige on viimase aastaga palju arenenud – äsja avati siin suur Luige Keskus koos 24/7 jõusaaliga, mida piirkond oli juba pikalt oodanud. Ehituses on ka uued äripinnad ja pallimängusaalid, mis jäävad meie kvartalist vähem kui kilomeetri kaugusele. Nii on meie piirkonnast saanud hubane 10-minuti keskkond, kuhu oleme kavandamas ruume ka mugavale lastehoiule.“

Teise etapi väljaehitusega plaanitakse alustada suve lõpus. Lisaks ridaelamutüüpi kodudele tuleb arendusse kaks nägusat kortermaja, kust huvilised leiavad suurte perekodude kõrval ka kompaktsemaid rõdudega kortereid.

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara juht: „Perega Tallinna külje alla suurest saginast eemale kolimine on trend, mida näeme enda ümber palju. Arendaja ülesanne on luua antud elukeskkond nii täisväärtuslik kui võimalik. Seda oleme Luige Kodude puhul hästi saavutanud – mugavused ja lisavõimalused, mida siinsetes kodudes pakume, trumpavad detailides ja elukeskkonnas üle paljud pealinna kodud. Lisaks tekib siia hubane kogukond, kus lastel mugav sõpradel külas käia ja vanematel võimalus vaiksema ning rohelisema elu eeliseid nautida.“

Luige Kodude arhitektid on Janar Blehner  ja Olavi Kukk Apex Arhitektuuribüroost, sisearhitekt on Lilia Kristianson. Esimene etapp kodusid valmib sel suvel.