Investorile - Scandium

MAHUKAS PORTFELL

Scandium Kinnisvara on lühikese ajaga tõusnud Eesti suurimate kinnisvaraarendajate hulka. Kui 2015 alustasime terviklike üürimajade arendusega, siis tänaseks kuuluvad meie portfelli mitmed büroohooned, multifunktsionaalsed äri- ja elukeskkonnaga maa-alad nii Tallinnas kui väljaspool ning loomulikult hoolega valitud kodud, kus lastel on elu nagu Bullerbys.

Kogu oma tegutsemisaja jooksul on Scandium Kinnisvara võimaldanud meie ettevõttesse ja arendusprojektidesse investeerida sadadel erainvestoritel, seda nii laenude kui ka otseste omakapitaliinvesteeringute näol. Kui tunned soovi saada osa Scandium Kinnisvara eduloost, siis anna endast lühidalt märku meie finantsjuhile Urmo Kallakasele.

Võta ühendust

Uuri edasi

TOETAV JÕUD

Meie Scandiumis usume, et koostöös peitub jõud. Kui soovid investeerida otse üürikinnisvarasse, Scandiumi inspireerivatesse projektidesse läbi kapitali laenu või Sul on olemas arenduseks sobilik maatükk, mida soovid meiega arendada, müüa või lihtsalt otsid tuge sihtide seadmisel – võta julgesti ühendust Scandiumi finantsjuhiga.

Urmo Kallakas

Finantsjuht

+372 5563 1344

STRATEEGILINE HALDUSPARTNER

Üürikinnisvara ei ole passiivne varaklass. Kuid võib seda olla, kui partneriks on võimekas varahaldusettevõte ja operaator. Kui soovid usaldada oma üüriportfelli juhtimise Scandium Livingu meeskonna kindlatele õlgadele – võta ühendust meie majutusteenuste ärijuhiga.

Hannes Tall

Majutusteenuste ärijuht

+372 512 4749