Luige Kodude ehitus sujub tempokalt - Scandium

Luige Kodude ehitus sujub tempokalt

Luige Kodude ehitus sujub tempokalt

Suve lõpus startis hoogsalt Luige Kodude esimese etapi ehk seitsme maja ehitus. Tänu heale infrastruktuuri ettevalmistusele varasematel kuudel, on hoonete ehitus kulgenud heas tempos ja juba novembris on oodata majakarpide sulgemist. 

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara tegevjuht: „Hea meel on tõdeda, et ehitus sujub plaanitult väga heas tempos. Platsil on praktiliselt iga päev näha olulist muutust ning soojad ilmad on kiiret tööd soosinud. Kui kõik kulgeb plaanipärasekt, loodame juba novembris pidada esimeste hoonete sarikapidu ehk tähistada majade tippkõrguse saavutamist.“

Luige Kodude kvartal Tallinnast vaid 8km kaugusel on loodud mõeldes lastega peredele. Kvartali südamesse tuleb hubane kogukonnamaja, kus saab uksed avada lastehoid koos mängutoaga. Kogukonnamajani lookleb majade vahelt aga mõnus jalutuspromenaad, mis annab kogu piirkonnale väikese külakese atmosfääri. Kõigil majadel on A-energiaklass, maaküte ning katusel päikesepaneelid.

Siinsete kodude eripäraks on privaatsed aiad, kohekorruselised kodud ning sügavuti läbimõeldud lahendused, mis perede elu juba sisse kolides mugavaks teevad.