Broneeri enne aasta lõppu ja säästa 5000 eurot! - Scandium

Broneeri enne aasta lõppu ja säästa 5000 eurot!

Broneeri enne aasta lõppu ja säästa 5000 eurot!

2024. aasta 1. jaanuaril tõuseb Eesti Vabariigis tarbimismaks ehk käibemaksumäär 2% (varasemalt 20%lt 22%ni). Seetõttu on käesoleval 2023. aastal uue kodu soetamine veel kahe protsendi võrra soodsam kui tuleval aastal. Igal kinnisvaraarendajal on kõrgema maksumäära kehtestamiseseks omad protseduurid. Mõned kohaldavad uut maksumäära kõigile 2024. aastal asjaõiguslepingusse jõudvate projektidele, mis tähendab, et korteri väljaostu maksumus on kliendi jaoks 2% kõrgem kui varasemalt kokkulepitud ostuhind.

Scandiumis hindame läbipaistvust ja klientide kindlustunnet. Seetõttu garanteerime, et 2023. aasta jooksul sõlmitud võlaõiguslike lepingute ja ka broneeringute puhul jääb koduostja jaoks korteri käibemaks 20-protsendiliseks ning olenemata sellest, kas asjaõiguslepingusse jõutakse aastal 2023, 2024 või hiljem – kokkulepitud ostuhind koduostja jaoks ei tõuse. Maksutõusu ehk lisa 2% võtab enda kanda arendaja Scandium Kinnisvara.

Kui koduost on lähiajal plaanis, siis Scandiumist sobiva kodu leidmisel soovitame broneeringusse ja VÕLi tulla veel 2023. aastanumbri sees. 2% kokkuhoidu on suur summa. Mahukama korteri puhul võib see tähendada säästetud summat, mis on samaväärne korraliku tehnika, mugava diivani või isegi köögi maksumusega. Näiteks 299 000 eurose korteri puhul on võimalik säästa 5000 eurot!

Scandiumi aktiivses arendusfaasis on täna Luige Kodud, Allika Kodud Keilas ja Marienholm elukvartal Haapsalus. Leia unistuste kodu veel sel aastal ja aitame Sul säästa!