Uudised - Scandium
Loe edasi

Tartu suurima kortermaja DUO Loftide korterid on müüdud

Tartu luksuslikema ja korterite arvult suurima kortermaja DUO Loftide kõik korterid said detsembri lõpuga müüdud. Ruutmeetrihinnad majas ulatusid 4500 euroni. Suur osa ostjatest olid investorid, kes pakuvad majas lühiajalise peatumise võimalust läbi Airbnb. Nõudlus majas ööbimiseks on olnud kõrge kogu aasta vältel.

Loe edasi

Nõrgematele pühendumise aasta Scandiumis

2021. aasta oli Scandiumis murranguline. Oleme kogukonnale tagasiandmise mõtet endas kandnud ettevõtte asutamisest alates ja pühendunud igal aastal heategevuslikeks eesmärkideks kindla protsendi käibest. Meie fookuses on olnud ühiskonna nõrgimate – laste elukvaliteedi, aga tihti ka laste elulootuse tõenäosuse parandamine.

Loe edasi

Scandium Kinnisvara turundust asub juhtima Greta Lüiste

Peagi 5-aastaseks saava Scandium Kinnisvara turundusmeeskonda asub juhtima Greta Lüiste. Ligi 10-aastase kommunikatsiooni- ja turunduse taustaga Lüiste eesmärk on kõlavaks teha kogu Scandiumi tiimi kannustav eesmärk – arendada Eesti inimeste elukvaliteeti, luues inspireerivaid ruume.

Loe edasi

Scandium rajab Mustamäele esimese pilvelõhkuja

Kinnisvaraarendaja Scandium omandas Mustamäe Keskuse kõrvalkinnistud ning rajab sinna piirkonna kõrgeima, 24-korruselise kortermaja ja 6-korruselise büroohoone. Tehingu finantseerijaks oli Bigbank.

Loe edasi

Scandium arendab Tartu maantee ja Peterburi tee risti uhke rohebüroo

Scandium Kinnisvara arendab Tallinna suurimate maanteede ristumispunkti aadressile Peterburi tee 1a uue büroohoone Scandium Park. 13-korruseline hoone paistab silma uuenduslike rohetehnoloogiate poolest, tõstes maja energiaklassi märkimisväärselt üle A taseme. Büroohoonet eristab mixed-use kontseptsioon – lisaks büroodele tuleb majja rohkelt töötajatele mõeldud rekreatsioonivõimalusi, jõusaal, restoran, roheterrass ja apartment-hotell. Ehitusluba on hoonele värskelt väljastatud.

Loe edasi

Scandium ja Everaus sõlmisid strateegilise koostöö

Scandium Kinnisvara ja Everaus Kinnisvara sõlmisid strateegilise koostöö, et ühiselt arendada ja välja ehitada enam kui 90 000 ruutmeetrit äri- ja elamuarendust Luigel ja Peetris. Koguinvesteeringu maht on ligi 100 miljonit eurot.

Loe edasi

Segakasutuses büroohooned rikastavad linnapilti

Mixed-use ehk segakasutuses kinnisvara on märksõna, mida kuuleme üha sagedamini nii Euroopa kui Ameerika kinnisvaraarendajate huulilt. Hoonele või kompleksile mitme funktsiooni andmine rikastab maja kasutajate igapäevaelu, aga ka linnapilti selle ümber.

Loe edasi

Scandium päästis ehitusobjektil raiest 50-aastase tamme

Tallinnas Laki tänaval istutas Scandium Kinnisvara ümber 50-aastase tamme, mis ehitustööde tõttu oleks raiumisse läinud. Tamme sõitis ümber istutama unikaalne patenteeritud masin Saksamaalt, mis oli ülesandeks piisavalt võimas.

Loe edasi

Scandium Kinnisvara muutus aktsiaseltsiks

Scandium Kinnisvara OÜ registreeriti Scandium Kinnisvara AS-iks ning aktsiakapitali suurendati 2,1 miljoni euroni. Juhtkonna sõnul on tegemist strateegilise sammuga, et tulevikus paremini kapitali kaasata ja jõuliselt laienemist jätkata.

Loe edasi

Noored pered kolivad aina sagedamini linnapiirist välja

Pealinna korterite kallinemine paneb paljud noored koduotsijad linnapiirist väljapoole vaatama, kus sama raha eest on võimalik soetada suurem korter koos aianurga ja kogukondliku turvatundega.

Loe edasi

Eleport laieneb Scandiumi ja Skype’i asutajate investeeringute toel Lätti

Eesti üks suuremaid elektrisõidukite laadimisplatvormi arendajaid Eleport plaanib veel sel aastal laieneda oma avaliku laadimisvõrgustikuga Lätti. Plaanide elluviimiseks kaasati suvel ligi miljon eurot Scandium Kinnisvaralt ja Skype’i asutajate investeerimisfondilt ASI.