Uudised - Scandium
Loe edasi

Scandium Kinnisvara tähistas 5. sünnipäeva ja teeb suuri plaane tulevikuks

Möödunud nädalal tähistas Scandium pidulikult viiendat aktiivset tegutsemisaastat. Viimase viie aastaga on arendatud ja valmis ehitatud ligi 500 korterit, veel sama palju on täna ka arenduses.

Loe edasi

Maaküte on uue kodu valikul oluline kriteerium

Talvel rekordiliselt kõrgele kerkinud energiahinnad on muutnud uue kodu valikul küttelahenduse oluliseks valikukriteeriumiks. Üks energiasäästlikum, keskkonna- ja rahakotisõbralikem valik Eesti kliimas on maaküte, mida saab edukalt paigutada nii eramutele kui ka väiksematele kortermajadele. Täna on see uue kodu ostjate seas kõrgeimalt hinnatud küttelahendus.

Loe edasi

Scandiumi üleskutse ja panus Ukraina heaks

Sõda ja selle mastaapsus Ukrainas pani Scandiumi meeskonda alates sõja esimestest tundidest kaasa mõtlema, kuidas Ukraina vastupanuvõimet toetada. Kui me kõik võtame oma hooleks ukrainlaste pingutuste toetamise, õnnestub päästa paljude inimeste, perekondade, ka generatsioonide elu.

Loe edasi

Scandium ja Everaus loovad Luigele moodsa elamukvartali

Scandium Kinnisvara ja Everaus Kinnisvara arendavad Luigele 21st hoonest koosneva kaasaaegse elamukvartali. Luige Kodude nimelises suurarenduses valmib järgneva kahe ja poole aasta jooksul 88 maaküttega korterit, millest suurim osa on privaatse aiaga kahekorruselised ridaelamu-tüüpi kodud. Piirkonna südameks saab kogukonnamaja, kuhu on planeeritud lastehoid, jõu- ja joogasaal ning kasvuhoonega kogukonnaaed.

Loe edasi

Scandium Livingut asus juhtima Lumi Kodude käivitaja Hannes Tall

Elanikukeskse üürihaldusteenuse pakkuja ja üürimajade halduri Scandium Livingu meeskonnaga liitus kogenud majutusteenuste entusiast ja looja Hannes Tall. Tall soovib Scandium Livingut laiendada Eestis ning ka kodumaalt väljaspool, muutes Livingu kvaliteedimärgiga majutusteenuse pakkujaks Euroopas.

Loe edasi

Jaak Roosaare: Eesti suur võimalus – sõjaline julgeolek, roheenergia ja 100 000 uut kodanikku

"Teeme endast kõik, et meie iseseisvus jubedast sõjast Ukrainas võidaks, ning kasutame oma hirmu ja ahastust selleks, et luua Eestile paremat tulevikku", kirjutab Scandium Kinnisvara partner ja juhatuse liige Jaak Roosaare Äripäeva arvamusartiklis.

Loe edasi

Nestin Rent on nüüd Scandium Living ja laieneb 2000 korterini

Eesti esimene terviklike üürimajade haldur ning arendaja ja ühe suurima üüriportfelliga Nestin Rent kannab tänasest nime Scandium Living. Seni peamiselt Scandium Kinnisvara omanduses olevaid kortereid ja üürimaju hallanud ettevõte laiendas tegevust ja pakub nüüd üürihaldusteenust ka teistele kinnisvara suuromanikele. Järgneva kolme aastaga soovitakse portfelli laiendada 2000 üürikorterini.

Loe edasi

Lõpetagem Putini taskute täitmine gaasiarvetega

Üürikinnisvara omanikuna saadan igal kuul tahtevastaselt tuhandeid eurosid Putini poole teele. Nii nagu paljud teised Eestis, Baltikumis, kogu Euroopas, kirjutab Scandium Kinnisvara partner ja juhtuse liige Kalle Aron Äripäeva arvamusartiklis.

Loe edasi

Sõda Ukrainas kasvatab Eesti üüriturgu

"Venemaa ja peagi ka Valgevene agressiooni mõju Baltikumi elamukinnisvaraturule saame hakata hindama mõne kuu möödudes", kommenteeris Scandium Kinnisvara tegevjuht Äripäeva Kinnisvarauudistele. "Täna on statistikal põhineva analüüsi tegemiseks andmeid liiga vähe. Küll aga võib üsna kindlalt prognoosida võimalikke stsenaariume Eesti üüriturul."

Loe edasi

Scandiumi portfelli lisandus üürimaja Järvel

Scandium Kinnisvara portfelli lisandus hubane üürimaja Järvel. Hoone restaureeriti ja sisustati täielikult. Maja kolmel korrusel asub kümme 2-toalist mugavustega korterit. Hoonet haldab Scandium Living.

Loe edasi

6 kinnisvaratrendi, mida 2022. aastalt oodata

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara AS juht kirjutab käesoleva aasta kinnisvarasektori trendidest. Ühest küljest on koduostjate huvi uue ja suurema elukoha vastu suur. Teisalt on kinnisvarapakkumine rekordmadalal ning lähitulevikus ei paista sellele ka leevendust.