Copy URL

MARIENHOLMI ELAMUKVARTAL

I etapi ehitus käib

KVARTALI
VISIOON

UNIKAALNE
ASUKOHT

Haapsalu on Eesti vanim ja paljude jaoks kauneim kuurortlinn Eestis. Hea asukoht, idülliline atmosfäär, sumedad suveüritused, rahulik elutempo – Haapsalust on saanud suvepealinna Pärnu nauditav väikevend.

Marienholmist lühikese jalutuskäigu ja rattasõidu kaugusele jäävad kaunid kohvikud, promenaad, Kuursaal, sportimisvõimalused ja poodlemise ahvatlused.

Heli sisse Heli välja

Elamu-
kvartal

Villaliku arhitektuuriga elamukvartal, kus mänglevad puit, klaas ja valgus. Kavandatud rahulikuks elutempoks, vaimu värskuseks. 30 m lähedusel merest. Rikkalike laguunivaadetega.

Vaba
AEG

Looklev jalutuspromenaad, privaatsed puhkekohad ja rikas loodus on mõeldud nautlemiseks. Nii lähematele kui kaugematele külalistele. Vürtsi lisavad paadikaid, kohvikud ja (mere)sportimisvõimalused.

SPA-
hotell

Elegantset uut SPA-hotelli on Haapsalu ammu oodanud. Kohta, kus merekohina taustal lõõgastuda, nautida panoraamvaateid ümbruskonnale, kogeda meeli ergutavat toidukultuuri. Ning osa saada Haapsalu kuurortlinlikust võlust.

MARIENHOLMIL KOHTUB VAIKSELT SUMISEVA KUURORTLINNA VÕLU PRIVAATSE OLESKELU, MOODSA ARHITEKTUURI JA LOODUSKAUNI KESKKONNAGA

AINUKORDNE ELUKESKKOND MEREST ÜMBRITSETULT

Klaasitud rõdud ja avarad terrassid Maast laeni nurgaaknad Läbi kahe korruse kõrguvad elutoad Modernne mereäärne arhitektuur Jahutusvalmidus A-energiaklass ja päikesepaneelid

PLAANID

Marienholmilt leiate 1-5-toalised kuurortresidentsid, kus nautida privaatset oleskelu kaunite merevaadete keskel. Teie ees on kaks näidisplaneeringut.

Pilkupüüdev 3-toaline kuurortresidents sirutub sihvakalt läbi kahe korruse. 4-meetri kõrgune nurgaaken toob loksuvad lained otse elutuppa. Avarad terrassid ja rõdud nii alumisel kui ka ülemisel korrusel lasevad päikese ja kosutava merebriisi hõlma astuda lausa igast toast.

parimate loojate
sümbioos

Vabariigi unikaalseim piirkond ei sünni iseenesest. See areneb tundliku meelega arhitektide ühistööna. Seemne panid idanema Scandium ja kohaloome agentuur WhatIF eesotsas Juhan Kangilaski ja Maria Freimanniga. Arhitektuurse nägemuse töötasid välja üks Eesti edukaim arhitektide meeskond 3+1 arhitektid. Maasikuarhitektuurile andsid kuju palju-tunnustatud TajuRuum maastikuarhitektid. Ning sisearhitektuurse täiuslikkuse eest hoolitsevad elegantse meelega KAMP arhitektid.

arhitektuur

3+1 arhitektid lähtuvad oma töös kasutajakesksusest ehk inimesest tema soovides ja ootustes. Võtmetähendus on tulevikunägemuse loomises tänasesse päeva. Unistamises millestki, mida täna veel ei teata. Antud nägemus kirjeldab hästi ka Marienholmi. Seni nägematu suure visiooniga uus elu- ja puhkusekvartal idüllilises Haapsalus. Unistus millestki, mida veel eile ei osanud soovida. Unistust realiseerivad Marienholmis Ilmar Valdur, Gert Guriev ja Lisette Eriste.

maastiku-
arhitektuur

TajuRuum maastikuarhitektide jaoks on ökoloogilisus uus ilus. Elurikas keskkond on tervendava toimega; kaunis disain ja ajas kestvad lahendused aga võtmetähtsusega. Pakkuda enamat, kui oskaks küsida – nii kõlab TajuRuumi, aga ka Marienholmi projekti visioon. TajuRuumi poolt kavandatud ja realiseeritud projektid on saanud mitmel korral Eesti Maastikuarhitektuuri Liidu aastapreemia ja riikliku Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri valdkonna peapreemia. Marienholmi projekti autorid on Margit Prükk, Laura Männamaa ja Edgar Kaare.

sisearhitektuur

KAMP Arhitektid on loonud hulgaliselt kauneid ruume ja hooneid nii Eestisse kui väljaspool, kuni Aasiani välja. Vormis hoitakse end arhitektuurivõistlustega, kust 18 aasta jooksul on tulnud mitmeid preemiaid pälvinud töid – Pärnu Rannastaadion, NOA Restoran, Haven Kakumäe sadamahoone. Marienholmi tiimi kuuluvad Jan Skolimowski ja Jaanus Saarepera.

TINY
MARIENHOLM

Marienholmil on elu juba tärganud!

Tule koge suurepäraseid merevaateid elegantsetes minivillades Marienholmi poolsaare alguses ja veeda kaunis lühipuhkus armastatud Haapsalus! Lisainfo ja broneerimine – www.tinymarienholm.ee.