MARIENHOLMI ELAMUKVARTAL

Terviklik poolsaare arendus Haapsalu linnas

KVARTALI
VISIOON

UNIKAALNE
ASUKOHT

Haapsalu on Eesti vanim ja paljude jaoks kauneim kuurortlinn Eestis. Hea asukoht, idülliline atmosfäär, sumedad suveüritused, rahulik elutempo – Haapsalust on saanud suvepealinna Pärnu nauditav väikevend.

Marienholmist lühikese jalutuskäigu ja rattasõidu kaugusele jäävad kaunid kohvikud, promenaad, Kuursaal, sportimisvõimalused ja poodlemise ahvatlused.

Heli sisse Heli välja

Elamu-
kvartal

Villaliku arhitektuuriga elamukvartal, kus mänglevad puit, klaas ja valgus. Kavandatud rahulikuks elutempoks, vaimu värskuseks. 30 m lähedusel merest. Rikkalike laguunivaadetaga.

Vaba
AEG

Looklev jalutuspromenaad, privaatsed puhkekohad ja rikas loodus on mõeldud nautlemiseks. Nii lähematele kui kaugematele külalistele. Vürtsi lisavad paadikaid, kohvikud ja (mere)sportimisvõimalused.

SPA-
hotell

Elegantset uut SPA-hotelli on Haapsalu ammu oodanud. Kohta, kus merekohina taustal lõõgastuda, nautida panoraamvaateid ümbruskonnale, kogeda meeli ergutavat toidukultuuri. Ning osa saada Haapsalu kuurortlinlikust võlust.

MARIENHOLMIL KOHTUB VAIKSELT SUMISEVA KUURORTLINNA VÕLU PRIVAATSE OLESKELU, MOODSA ARHITEKTUURI JA LOODUSKAUNI KESKKONNAGA

AINUKORDNE ELUKESKKOND MEREST ÜMBRITSETULT

Klaasitud rõdud ja avarad terrassid Maast laeni nurgaaknad Läbi kahe korruse kõrguvad elutoad Modernne mereäärne arhitektuur Distantsilt reguleeritav küte ja jahutus 360° vaated merele ja ümbritsevatele saartele

PLAANID

Marienholmilt leiate 1-5-toalised kuurortresidentsid, kus nautida privaatset oleskelu kaunite merevaadete keskel. Teie ees on kaks näidisplaneeringut.

Pilkupüüdev 3-toaline kuurortresidents sirutub sihvakalt läbi kahe korruse. 4-meetri kõrgune nurgaaken toob loksuvad lained otse elutuppa. Avarad terrassid ja rõdud nii alumisel kui ka ülemisel korrusel lasevad päikese ja kosutava merebriisi hõlma astuda lausa igast toast.

väärtustades
hetke

Avasta ümbruskondade väikesadamaid paadi või kaatriga, mille saad hoiustada maja kõrval asuvale kaile.

poolsaare
võlud

Leia rahustav tasakaal – lõputud vabaajaveetmise ja sportimisvõimalused nii merel kui poolsaarel.

talve
võlumaa

Naudi muinasjutulisi uisuretki ja matku kelgukoertega talvisel laguunil.

TINY
MARIENHOLM

Marienholmil tärkab elu juba 2023 kevadel.

Scandium Living avab siin viiest klaasmajast koosneva minivillade keti, kus saab elegantsel moel nautida ümbritsevat loodust ja kogeda esimesena poolsaare võlusid.