Kontakt

Haapsalu Marienholmi poolsaare suurarendus kerkib kiiresti. Infrastruktuur on valmis

Scandiumi poolt rajatavas Haapsalu suurarenduses Marienholm valmis sel nädalal uus sõidutee koos kergliiklusteega. Uus tänav meelitab poolsaare tipu poole, kus uudistajaid ootab kõrge vaateplatvorm vaadetega merele. Viis maja koos 50 korteriga on tempokalt kerkinud. Mereäärses klaasmajas saab tutvuda kodude siseviimistluspakettidega.

Haapsalu linnas Marienholmi poolsaarel tähistati sel nädalal infrastruktuuri valmimist Tariston AS poolt. Sõidutee piirneb ühelt poolt munakividest toetatud merekaldaga ning teiselt poolt kergliiklusteega. Tee lookleb poolsaare keskpaigani, kust edasi kulgeb pinnaseteena. Iga lisanduva arendusetapiga tee pikeneb kuni jõuab päris tippu välja.

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara tegevjuht: „Marienholmi poolsaar areneb kiirelt, olulisi muutusi on näha nädalatega. Uus tee tagab hea ligipääsu nii uudistajatele kui  ka ehitajatele.  Samas näeme, et suvisel ajal on paljud kliendid Haapsallu saabumas hoopis meritsi. Ehitaja Mitt&Perlebach on Marienholmil tempokalt edenemas ning juba juuli keskpaigas planeerime kogu esimese etapi sarikapidu, et hoonete tipukõrguste saavutamist tähistada.“

Haapsallu mere äärde kogu Suure Viigi vasakule kaldale kerkiv mastaapne arendus on suurim erakapitali investeering, mis Läänemaale viimastel aastakümnetel tehtud on. Lisaks suvitusliku arhitektuuriga mereäärsetele kortermajadele on poolsaarele planeeritud merekaid, kohvikud, avalik pargiala, rannapromenaad ja väikesadam. Lisaks plaanitakse poolsaare algusesse rajada uus SPA-hotell.

„Huvi Marienholmi korterite vastu on olnud suur ning suve tulekuga on kliendipäringud veelgi hoogustunud. Tänaseks on üle poolte korteritest müüdud ning prognoosime, et suvega jõuab tehingusse veel oluline osa. Hea on müüa ja arendada kortereid, kust igast aknast avaneb uskumatu merevaade – ja seda kõike Eesti ühes armastatuimas suvituslinnas“, kommenteeris Lüiste.

Marienholmi arenduse autorid on Scandium Kinnisvara juhtimisel 3+1 arhitektid, KAMP büroo sisearhitektid ning Tajuruum maastikuarhitektid. Visiooni töötas välja What If kohaloome agentuur. Marienholmi kaasinvestorite seas on mitmed tuntud Eesti investorid, näiteks investeerimisteemade eestkõnelejad Jaak Roosaare, Marko Oolo ja Kristjan Liivamägi. Esimesed mereäärsed korterid valmivad tuleva aasta kevadel.

Developed by Reaktiiv