Kontakt

Avasime suvel Haapsalus minivillade küla Tiny Marienholm

Kokku seitsmest klaasmajast koosnev kompleks ootab alates juunist suvitajaid nautima kuurortlinna melu ja avaraid merevaateid. Minivillad asuvad merekaldal, merest vaid 20 meetri kaugusel. Tänu suurtele klaasseintele saab majades kogeda mereäärse elu võlu päikesetõusust päikeseloojanguni. Kahe minivilla juurde kuuluvad ka merevaatega saunad. Hoonetel on olenevalt tüübist kaks eriilmelist siseviimistluslahendust. Mõlema looja on maitsekas sisearhitekt Lilia Kristianson.

Majade operaator Scandium Livingu juht Hannes Tall: „Tiny Marienholm on Eesti majutusäris midagi täiesti uut. Põhimõttelt on tegemist butiikhotelliga, mis paikneb seitsmes eri majas otse mere ääres. Tänu suurepärastele vaadetele ja lähedal asuvate laidude linnurohkusele, saab igast meie külalisest hobi-mereteadlane ja -ornitoloog, kel voodist tõusmata on võimalik imetleda võimsaid lindude ülelende ja Haapsalu laguuni erinevaid varjundeid. Meie juures saab võtta rahuliku aja puhkuseks, rahu ja vaikuse nautimiseks.“

„Seitsmest hoonest kolm on tänaseks paigas ja majutuseks avatud. Juuni lõpuks avame küla tema täissuuruses. Nii saab meie juures peatuda mugavalt üksi või kahekesi, kuid alates juulist ka kuni 14-liikmelise sõpruskonnaga,“ rääkis Tall.

Tiny Marienholm majade tootja on T1 House. Kogu küla kontseptsiooni autor on aga Scandium Kinnisvara, kes lisaks minivilladele kavandab kogu poolsaarele terviklikku elukeskkonda koos mereäärsete madalate kortermajade, vabaaja veetmise võimaluste ja hiljem ka uue SPA-hotelliga. Poolsaare arenduse esimesest etapist ehk 50st korterist on enam kui 70% juba broneeringutega kaetud.

Marienholmi poolsaar on unikaalne paik kogu Läänemeres. Pikergune poolsaar ulatub pikalt merre, kuid on samaaegselt Haapsalu linna osa ja kõigist vaatamisväärsustest vaid jalutuskäigu kaugusel. Ala oli 1860ndatel oluliseks sadamaks, võttes siin vastu kuulsaid kuurortlinna suvitajaid. Alates 2022. a suvest kuulub poolsaar Scandium Kinnisvarale.

Tiny Marienholmi info ja broneerimine: www.tinymarienholm.ee.

Developed by Reaktiiv