Marienholm Haapsalus - Scandium

Marienholm Haapsalus

Tervikliku poolsaare arendus Haapsalu linnas

Marienholmi poolsaar

Eesti vanimasse kuurortlinna Haapsallu on kerkimas uus rajoon Marienholm! Marienholm on poolsaar Suure Viigi vasakul kaldal. Scandium avab viimased aastakümned aiaga tõkestatud olnud ala, et see uuele vilkale elule äratada. Järgneva viie aasta jooksul kerkivad siia merevillad, rannakorterid, sadamakaid, supluskohad, restoran ning promenaad mõnusateks jalutuskäikudeks. Poolsaare väravasse on planeeritud imeliste vaadetega meeli turgutav SPA-hotell.

Uuri edasi

Vaata, milline hakkab Marienholmi poolsaar tulevikus välja nägema

Kolmest küljest merele avatud

Marienholmi poolsaar on unikaalne paik kogu Läänemere regioonis. Poolsaare tipus asus 19. saj alguses populaarne sadam, mis võõrustas juba toona prominentseid riigipäid ja kõrgeid külalisi. Nii polegi imestada, et siin asub tänini Haapsalu sügavaima veeteega sadamaala, mis agaralt ootab oma potentsiaali realiseerimist ja avamist külalistele kogu Läänemere piirkonnast. Haapsalu laguunil on suur potentsiaal muutuda kohaliku merekultuuri epitsentriks ja nautlejate sihtkohaks Nr 1!

Uudne keskkond kogu Baltikumis

Marienholmi poolsaarele Haapsalus kerkib mitmekülgne uus piirkond, kus saavad avaraid merevaateid nautida nii uued elanikud, piirkonnas puhkajad kui ka kaugemad külalised. Ümber poolsaare luuakse vaheldusrikas jalutuspromenaad mitmete lõõgastuspaikadega. Kultuurilised maamärgid rekonstrueeritakse ja äratatakse uuele elule ning funktsioonile. Poolsaare väravasse on kavandatud uus modernne SPA-hotell, poolsaare keskele merevillad ja korterelamud ning tippu jahisadam koos väärika restoraniga.

Registreeri oma huvi

Jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime uue info korral Sinule esimesena sellest teada anda.