Premiumklassi ridaelamud Viimsis - Scandium

Premiumklassi ridaelamud Viimsis

Premiumklassi ridaelamud Viimsis

Ridaelamute populaarsus on järjest kasvav. Isiklik hooviala, läbi kahe korruse planeering, kaunis ümbruskond ja looduse lähedus on märksõnad, miks paljud just seda tüüpi kodusid eelistavad.

Viimsiranna Residentsid

Scandium Kinnisvara ja Everaus Kinnisvara on ühiselt arendamas kahte ridaelamu tüüpi kodudega piirkonda. Kõige värskem neist on peagi müüki jõudev Viimsiranna Residentsid, mis asuvad Haabneeme rannast vaid veerandtunnise rattaretke kaugusel.

Eramaja funktsioon looduse keskel

Eramaja funktsiooniga ridaelamud Viimsi sihvakate mändide all paistavad silma elegantse arhitektuuriga, kus fassaadile on toodud lisaks keskkonnasõbralikule puitlaudisele ka elegantne marmorplaat.

Kodude sisemuses on kasutusel ajatud materjalid, mis väärtustavad elukeskkonda ja mugavust – puit-alumiiniumaknad, elegantsed siseviimistlusmaterjalid, nutikad koduseadmed ja avarad klaaspinnad. Ridaelamute terrassid avanevad otse hubasesse männitukka, mis pakub elu- ja magamistubadest lummavaid vaateid ning samas kohe koduukse juures rohkelt looduse nautlemise võimalusi.

Maaküte ja päikesepaneelid

Küttelahendused on uue kodu valikul muutunud väga oluliseks kriteeriumiks, seda kahel põhjusel – rekordkõrged energiahinnad ning suurenenud teadlikkus jätkusuutlikkusest ja tarbimise mõjust keskkonnale. Mida suurem on uus planeeritav kodu, seda olulisemal kohal võiks küttelahenduse küsimus olla.

Viimsiranna 100-122 ruutmeetrised kodud kasutavad küttena kõige energiasäästlikumat ja keskkonda väärtustavamat lahendust, mis täna võimalik –  vertikaalset maakütet ja päikesepaneele. Kombineeritult tarkade lahendustega on koduomanikul kindlus, et küttekulud on kontrolli all ning oluline osa tarbimisest on kaetud taastuvate allikatega.

 

Viimsiranna Residentside kohta loe lähemalt www.viimsiranna.ee.