Video frame

Ridaelamud männi­lõhnalise vaikuse sadamas

Q

Privaatsustingimused

Käesolevaga informeerime Teid meie Teenuse kasutamisel Teie isikuandmete kogumise, kasutamise ja avaldamise poliitikast. Kasutame Teie andmeid, et Teile Teenust osutada ja seda parendada. Meie Teenuse kasutamisega olete nõustunud, et kogume ja kasutame Teie andmeid vastavalt käesolevale poliitikale.

Isikuandmed

Kliendisuhte raames esitab klient meile muu hulgas oma nime, e-posti aadressi ja telefoninumbri, korteriomandi(te) ostmisel ka vastava korteriomandi aadressi. Kasutame eelnimetatud isikuandmeid lepingu ettevalmistamiseks, sõlmimiseks ja täitmiseks, samuti turundustegevuse eesmärgil, sealhulgas:

  • kliendiga ühenduse võtmiseks seoses kliendile huvi pakkunud korteriomandi(te)ga,
  • kontaktide nimekirja säilitamiseks,
  • tagasiside küsimiseks,
  • teabekirjade saatmiseks,
  • kontaktide nimekirja säilitamiseks,
  • garantiitööde teostamiseks.

Andmete säilitamine

Säilitame kliendi isikuandmeid seni, kuni klient annab teada, et soovib need kustutada. Sellisel juhul kustutame kliendi andmed oma andmebaasidest ja lõpetame kliendile teabe saatmise. Me ei säilita kliendi isikuandmeid kauem, kui see on vajalik kliendi isikuandmete töötlemise eesmärkide või seadusest tulenevate nõuete täitmiseks.

Me ei müü, ei anna kasutusse, ei levita ega edasta muul viisil kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Kliendi õigused

Kliendil on alati õigus pöörduda meie poole, et saada teavet oma isikuandmete töötlemise kohta. Isikuandmete kaitse üldmääruse alusel on kliendil muu hulgas järgmised õigused:

  • õigus teada, milliseid isikuandmeid me töötleme, ja paluda neist koopiat,
  • õigus paluda parandada valeandmed või isikuandmed kustutada,
  • õigus esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemise kohta ja nõuda nende töötlemise piiramist.

Jätame endale õiguse neid põhimõtteid muuta. Anname Teile sellest teada, postitades uue privaatsuspoliitika käesolevale lehele.

TUTVUSTUS

Viimsi pikkade sihvakate mändide alla on sündimas uued kodud. Elegantsed ja hubased. Kujundatud nüansirikkale maitsemeelele.

Ridaelamud, kus perega ühiselt kasvada, aga nautida ka iseolemise väärtust nii toas kui aias. Naabriks vabariigi kaunimate uute kodudega kõrvaltänavad.

viimsi-ranna-arhitektuur-4-uusarendus-scandium-kinnisvara

PILKUPÜÜDVAD
RIDAELAMUD

Siin asuvad kauni arhitektuuriga kodud, kus igale mõttele ja emotsioonile on mõnusalt ruumi. Hoovid avanevad kaunisse männitukka, mis pakub nii privaatsust, vaikust kui silmailu.

viimsi-ranna-arhitektuur-4-uusarendus-scandium-kinnisvara

ENERGIATÕHUS JA
MÜRAVABA KODU

Need on maaküttega A-energiaklassi majad, kus igal materjalil on oma lugu. Energiasäästlik vertikaalne maaküttelahendus koos päikesepaneelidega väärtustavad vaikseid unetunde ja tagavad parima võimaliku küttelahenduse. Fassaade ehib loodussõbralik puit- ja plaatviimistlus. Sanitaarkeraamika pärineb pikkade traditsioonidega Villeroy & Bochilt.

 

Viimsiranna

PRIVAATNE AIAOSA

Brunchid perega värskes õhus. Laisad pühapäevad murul lebades. Õhtusöögid sõpradega päikeseloojangust paitatud terrassil. Need on oma aia võlud.

EKSKLUSIIVNE
KODURAJOON

Tulevasteks naabriteks on kestvat esteetikat nautivad pered, kes on naabertänavatele rajanud kaunid omavahel stilistikalt kokku sobivad kodud. Siit leiab nii Aasta Betoonehitise võidutöid kui ka Eesti Arhitektuuripreemiate laureaate.

Viimsiranna

SAUNAGA KODU-SPA

Kaunis kodu-spa koos saunaga paikneb mugavalt esimesel korrusel, et jahutuseks otse terrassile astuda.

Home SPA with sauna

A beautiful home spa with a sauna is located on the first floor, so you can step directly onto the terrace to cool down.

VALGUSKÜLLASED KODUD

Privaatsele aiale avanevad suured aknad muudavad toad valgusküllaseks ja elavaks. Erilised maiuspalad on nurgapealsed ridaresidentsid, kus loomulik valgus voogab elutuppa lausa kolmest küljest. Ka vannituba on saanud endale kauni akna, mida nautida nii hommikul ärgates kui õhtul päikeseloojangul.

Homes full of light

The large windows opening onto the private garden make the rooms bright and lively. Specially exlusive are the corner terraced houses, where natural light flows into the living room from three sides. The bathroom also has a beautiful window view, which you can enjoy both when you wake up in the morning and when the sun sets in the evening.

Viimsi. See paik ei vaja pikka sissejuhatust, sest suure tõenäosusega oled Sa siin käinud. Sõitnud mööda Michelini tärniga pärjatud NOA Restoranist, nautinud kaunist merevaadet ja silmanud Tallinna kilukarbi siluetti. Kuni jõudsid Viimsi tukslevast keskusest läbi sihvakate mändide alla. Oled jõudnud koju. Männilõhnalisse vaikuse ja rahu sadamasse.

ASUKOHT

Viimis residentsid

Näidisplaneeringud

Ridaresidents 1

Viimsiranna Residentside arhitektid on suurepäraseid kodusid disaininud Standup Arhitektuuribüroo. Planeeringud lubavad muretut mugavust ja delikaatseid detaile. Sinu ees on kaks näidisplaneeringut. 4 magamistoaga ridaresidentsis tunnevad end lahedalt nii kolme ja enama lapsega pered kui ka kodukontori austajad.

Ridaresidents 2

Klassikaline 3 magamistoaga ridaresidentsis on ruumikas garderoobituba, kaks vannituba ja kodu-spa iseloomuga saun. Saunast, mõistagi, jõuab kutsuvale terrassile, kus sumedaid suveõhtuid nautida.

viimsiranna-residentsid-interjoor-kook-pakett-3-scandium-kinnisvara-
viimsiranna-residentsid-interjoor-magamistuba-pakett-3-scandium-kinnisvara-
uusarendus harjumaal ridaelamu
viimsiranna-residentsid-vannituba-scandium-kinnisvara.jpg
viimsiranna-residentsid-interjoor-saun-scandium-kinnisvara-
viimsiranna-residentsid-arhitektuur-scandium-kinnisvara-3
uusarendus harjumaal ridaelamu
viimsiranna-residentsid-arhitektuur-scandium-kinnisvara-1
viimsiranna-residentsid-arhitektuur-scandium-kinnisvara-2
viimsiranna-residentsid-arhitektuur-scandium-kinnisvara-4
uusarendus harjumaal ridaelamu
viimsiranna-residentsid-arhitektuur-scandium-kinnisvara-1
uusarendus harjumaal ridaelamu
viimsiranna-residentsid-interjoor-kook-scandium-kinnisvara.jpg
uusarendus harjumaal ridaelamu
viimsiranna-residentsid-elutuba-scandium-kinnisvara.jpg
viimsiranna-residentsid-interjoor-vannituba-pakett-3-scandium-kinnisvara-
viimsiranna-residentsid-interjoor-vannituba-pakett-1-scandium-kinnisvara
uusarendus harjumaal ridaelamu
viimsiranna-residentsid-asendiplaan-scandium-kinnisvara-6
viimsiranna-residentsid-interjoor-elutuba-pakett-1-scandium-kinnisvara
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
M

Vorm on vastamiseks suletud!

No Fields Found.
M

Vorm on vastamiseks suletud!

No Fields Found.
Maia Lõško
Viimsiranna piirkond