Tornmaja Mustamäel - Scandium

Panoraam­vaadetega pealinna kõrgeimad kodud

Sääse 4 ja 6, Tallinn

Ajaloolisse Mustamäe asumisse Mustamäe Keskuse kõrvale kerkivad urbanistlik 24-korruseline tornmaja ja kaasaaegne 6-korruseline büroomaja koos parklaga. Tornmajja tulevad 212 funktsionaalset ühe- kuni neljatoalist korterit, mis ühtlasi saavad olema kogu Eesti ühed kõrgeimad kodud.

Inspireerivad panoraamvaated kogu Tallinnale, Skandinaavia disain, õhulised klaasist rõdud ning logistiline mugavus – seda kõike juba peagi pealinna kõrgeimas kodudega majas.

Uuri edasi
Valmib 2026
Elektriauto laadimine
Katuseterrass
Kogukond
Lastesõbralik
Lift
Luksuslikud fuajeed
Mänguväljak
Park
Poed
Rattaparkla
Vaade

Uus maamärk kogu Lääne-Tallinnale

Mustamäe Keskus koos kaubanduse, restoranide, kino ja spordiklubiga on juba täna populaarne tõmbekeskus nii piirkonna elanike aga ka kaugemate külaliste hulgas. Unikaalne tornmaja, mis ühendab endas elu-, kaubandus- ja büroopindade terviklahenduse rikastab piirkonda veelgi ja pakub omanäolist võimalust uue hubase ja turvalise kodu rajamiseks, kus kõik eluks vajalik on lähemal kui kunagi varem.

Võidutöö autorid Kadarik Tüür Arhitektid

Mustamäe pilvelõhkuja rajamiseks korraldatud arhitektuurikonkursi võitsid auhinnatud Kadarik Tüür Arhitektid, kelle võidutöö on hoonetekompleksi kujundamisel arendajale aluseks. Suured klaasitud rõdud, hästi läbilahendatud kodude planeeringud, panoraamvaated linnale ning elanikele mõeldud rikkalikud ühisalad muudavad tulevase hoonetekompleksi kvaliteetseks elukeskkonnaks nii piirkonnas juba elavatele peredele kui ka kaugemalt uue kodu otsijatele.

REGISTREERI OMA HUVI

Jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime uue info korral Sinule esimesena sellest teada anda.