Scandium Park - Scandium

Scandium Park

Esinduslik rohebüroo tuiksoonel

Peterburi tee 1a, Tallinn

Peterburi tee ja Tartu mnt ristumispunkti kerkib märgiline arhitektuuribüroo Pluss projekteeritud 13-korruseliseline büroohoone. Siit avanevad vaated Tallinna lahele, vanalinnale ning Ülemiste järvele. Büroohoonet eristab mixed-use kontseptsioon – lisaks 4411 ruutmeetrile büroopinnale tuleb majja rohkelt töötajatele mõeldud rekreatsioonivõimalusi, jõusaal, restoran, roheterrass ja apartmenthotell. Kõrghoone ehitatakse vastavalt LEED printsiibile ning paistab silma uuenduslike rohetehnoloogiate poolest, tõstes maja energiaklassi märkimisväärselt üle A taseme. Parkida saab kahel korrusel maa all, kuhu rajame ka eraldi laadimisvõimalused elektriautodele ja -mikromobiilsussõidukitele, lisaks jalgrattaruumid ja pesemisvõimalused.

Uuri edasi
Kogumaht 4411 M2
Valmib 2025
Elektriauto laadimine
Jooga
Jõusaal
Katuseterrass
Maa-alune parkla
Päikesepaneelid
Vaade

MITMEKÜLGNE TÖÖKESKKOND

Scandium Park esimesele korrusele loome laia menüüvalikuga kohviku, teisele rajame aga hästi varustatud jõu- ja joogasaali, võimaldades mugavaid treeninguid. Lisaks on korrusel multimeediaruum, et meeskonnaga uusi lennukaid mõtteid koguda. Kohviku ja lisaruumidega saate kogeda vaheldusrikkust ja keskkonnamuutust ka majast lahkumata. Kuuendal korrusel pakub hubasust pargilike elementidega ja tsoneeritud istumisaladega terrass, kus end looduse keskel hästi tunda. Et aga äripartnerid ja spetsialistid end eriti mugavalt tunneks, pakub Scandium Park 6.–9. korrusel Apartmenthotelli lahendust, kuhu on oodatud nii lühiajaliselt linna külastavad partnerid kui ka pikemalt peatuvad spetsialistid.

KESKKONNASÕBRALIK ROHEHOONE

Suurte rohefännide ja Rohetiigri asutajatena oleme väga palju panustanud hoone võimalikult keskkonnasõbralikuks kujundamisele. Lisaks juba Scandiumi puhul tavapärastele päikesepaneelidele kõrghoone katusel, katame päikesepaneelidega ka madalama hooneosa fassaadi. Toodetav roheenergia võimendatakse läbi õhk-soojuspumba, saavutades aastase roheenergia toodangu suurusjärgus 170 MWh. Tulemiks – 60% jahutusenergiast toodab maja ise 100% CO2 vabalt. Puudujääva jahutuse saab hoone kaugjahutuse trassist, mis tulevikus kasutab külmallikana Tallinna lahe merevee jahedust.

Lisaks on majja integreeritud hulgaliselt keskkonda austavaid ja energiat säästvaid lahendusi. Maja katusekate IKO Carrara puhastab kahjulikke kasvuhoonegaase neutraliseerides linnaõhku. Jõusaali duširuumide torustikesse paigaldatakse aga Zypho soojustagastid, mis eelsoojendavad külma vett kasutatud sooja vee abiga.

Andke meile oma huvist teada

Koostame meeleldi just teie ettevõttele sobiva ruumiplaneeringu ja tutvustame teile Tallinna lähiaastate üht silmapaistvaimat büroohoonet!

REGISTREERI OMA HUVI

Jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime uue info korral Sinule esimesena sellest teada anda.