Pärnu Bellevue - Scandium

Pärnu luksuslikem villa kaunis rannarajoonis

Pärnu Bellevue

Tammsaare 11, Pärnu

Eesti suvituspealinn Pärnu kutsub!

Lõputu kuldne liivarand, melu täis restoranid, säravad näod ja kaunid inimesed – see on suvine Pärnu, mis kutsub ja meelitab.

Suvituslinna peatänaval Tammsaare puiesteel asub silmapaistev puitvilla, mida teavad paljud. Scandium taastab kaua väärikat restaureerimist oodanud arhitektuuripärli kunagisse hiilgusesse, mil siin suvitasid nii Päts kui ka Laidoner.

2026. aastal avame Bellevues suvituslinna elegantseimad korterid maitsestatud ajaloost inspireeritud detailide ja tänapäevase kauni sisearhitektuuriga.

Ootelist on avatud!

Uuri edasi
Valmib 2026
Linnapromenaad
Looduslik promenaad
Luksuslikud fuajeed
Meri
Park
Poed
Spa
Vaade

Kuurortite lipulaev

Öeldakse, et iga eestlane tahab suvel vähemalt korra Pärnusse jõuda. Eesrindlikumalt peatuvad siin aga pikemalt. Bellevuest vaid mõne sammu kaugusele jääb Baltikumi kuulsaim liivarand, kaunite lokaalidega palistatud Supeluse tänav, vilka eluga jahisadam ning mitmed tenniseväljakud, neist lähim kohe üle tänava. Mõlemal pool linna ootavad mereäärsed golfiklubid.

Bellevue NO2

Tänu prominentsele asukohale ja suursugusele, on Tammsaare 11 hoone olnud silmapaistvaks supelarhitektuuri näidiseks juba aastakümneid. Möödunud aastasajal kasutati seda mitmetel avalikel eesmärkidel – aastakümnete jooksul oli ta kord armastatud suvitushotell Bellevue, kord pansionaat nimega Karls Ruh või Promenaadi.

Scandiumi käe all saab uue elu nii kaunis pitsvilla kui ka kinnistul asuvad kaks abihoonet.

Registreeri oma huvi

Jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime uue info korral Sinule esimesena sellest teada anda.