Uus äri- ja elukeskkond Põhja-Tallinnas - Scandium

Vibrantne uus kvartal Põhja-Tallinnas

Marati 4A, Tallinn

Kas oled käinud Koplis Põhjala tehases? Ägedas ja pidevalt arenevas linnaruumis, kus aastaringselt on toimumas inspireerivaid üritusi, festivale, muusikasündmusi? Rääkimata fenomenaalsest Karjase Saiast ja Kopli Köögist!

Täpselt Põhjala Tehase värava vastu kerkib 2024. aasta lõpus uus kolmest hoonest koosnev elukeskkond! Maitsekalt trendikad merevaatega korterid. Suured rõdud, äge elukeskkond ja mõnusad väikeärid. Kas Sinugi peas hakkas kinolint jooksma?

Anna endast märku, et saaksime Sulle peagi lähemat infot jagada!

Uuri edasi
Valmib 2024
Kogukond
Linnapromenaad
Maa-alune parkla
Meri
Park
Poed
Rattaparkla
Vaade

Merevaatega korterid loomelinnaku kõrval

Kolm eristuva arhitektuuriga hoonet, mida ühendab promenaad. Esimestelt korrustelt leiab trendikad bürood ja hubased butiigid. Ülemistel korrustel asuvad 1-5-toalised üle 3-meetriste lagedega korterid. Kogu piirkonnast saab uus inspireeriv linnaruum, mis annab tõuke Sinu elukvaliteedile.

Loo äri sinna, kus on Sinu inimesed

Põhjala tehas oma festivalide, suurte konverentside, mõnusate kohvikute ja äridega meelitab ligi igal aastal kümneid tuhandeid inimesi. Loo Sinagi oma kohviäri, lillebutiik, disainistuudio või arhitekturibüroo just siia, kus nagunii on igapäevaselt palju loomeinimesi liikvel ja uudistamas!

Marati tänava kristalne ajalugu

1932. aastal lõi klaasikuningas Johannes Lorup Marati tänavale klaasivabriku. 1935. aastaks oli Lorup Eesti klaasitööstuse valitseja koos 180 töölise ja kolmes vahetuses tööajaga, mõne aastaga kasvas töötajate arv koguni 500-ni. Töötajate seas väga armastatud suurärimees investeeris enamiku teenitud tulust tootmise uuendamisse ja laiendamisse, välismaiste meistrite kaasamisse ja kristalliosakonna loomisse. Lorupi kaubamärgiga esemeid eristas teiste toodangust klaasi puhtus ja tööde veatus. Nii polegi imestada, et kaunid Lorupi kristallkarahvinid, šampusepokaalid ja vaasid on siiani mitmete Eesti perede uhkuseesemed.

Marati 4a tulevane graafika ja elemendid majade sisekujunduses saavad olema meie kummardus kunagisele inspireerivale Klaasikuningale.

Arhitektuuribüroo Pluss

Marati 4a uue kvartali puhul on tegemist tulevase eepilise Bekkeri sadama kvartali elu- ja ärikeskkonna väravaga.

See kompleks koos loodava elu- ja ärikeskkonnaga on orienteeritud teadlikule inimesele, kes hindab piirkonna olemasolevaid väärtuseid ning loodavat lisandväärtust.

Kogu kvartali arhitektuuri autoriks on tunnustatud arhitektuuribüroo Guru Projekt eesotsas Joonas Tannega.

Asukoht, mis muutub ajas aina paremaks

Kopli poolsaar on Tallinna kiiresti arenev piirkond, mis iga päevaga toob kokku aina rohkem ärksaid meeli. Elanikkonna arv on järsul tõusuteel ja tublit tempot hoiab renoveeritav infrastruktuur – korrastuvad teed ja uuenevad pargid. Ligipääsetavus on juba täna kõrgemate killast, vurada saab siia nii trammi, bussi, auto, ratta kui ka tõuksiga.

Ajalooline Bekkeri tehase ala on olnud heade mõtete ja suurte tegude kasvulavaks juba põlvkondi.

Nüüd on Sinu võimalus! Jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime Sinule esimeste seas sellest teada anda.

Registreeri oma huvi

Jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime uue info korral Sinule esimesena sellest teada anda.