Avangard - Scandium

Avangard

TRENDIKAD KORTERID MOODSAS LUKSUSES

Narva mnt 40, Tallinn

Ajalooliste hoonete rekonstrueerimisel algab kõik ajalootunnist, mille abil põimime ajastu detaile hoone arhitektuurilistesse lahendustesse. Nii sündis Tallinnas elegantne Avangard, kus Maria von Stenbocki Tallinna residents saavutas uue hiilguse enam kui 100 aastat pärast esmaavamist. Täna asuvad majas luksuslikud fuajeed ja kaht korrust ühendavad loftid. Avangard ilmestab olukorda, kus kohtuvad investorite ihaldatud kõrge tootlus ning üürniku unistatud suurlinlik stiil.

Uuri edasi
91 Korterit
Valmis 2018 Sügis
Jõusaal
Katuseterrass
Lift
Loft
Luksuslikud fuajeed
Nutilukk
Pesumasinaruum

VÄÄRIKAS AJALUGU

Avangardi hoone on rajatud 20. sajandi alguses – ajal, mil Tallinna tunti Revali nime all. Ajaloolise ja uhke hoone omanikuks oli omal ajal krahvinna Maria Stenbock. Väärikas hoones elasid Tallinna jõukamad kodanikud – aadlikud, ärimehed, pankurid, töösturid, õpetlased. Kusjuures, ka toona oli tegemist just üürimajaga.

2019. aasta esimestel päevadel tsaariaegne hiilgus taastati. Külalisi tervitab elegantne restaureeritud fuajee kassettlae ja vestibüüliga. Majast leiab suure valiku kõrgete lagedega lofte ja väikekortereid.

Elegantsed korterid Tallinna südames

ASUKOHT ON VÕTI

Avangard asub aadressil Narva maantee 40, kesklinnamelu südames, otse Tallinna Ülikooli vastas. Meelelahutus, kultuur ja Kadrioru pargi lähedus on vaid jalutuskäigu kaugusel. Tänu asukohale ja väga heale ühendusele nii sadama, lennujaama kui ka vanalinnaga, sobivad Avangardi nutika lahendusega väikekorterid nii pika- kui ka lühiajaliseks üürimiseks.