Scandium lõi Põhja-Tallinnasse eskiisprojekti elegantseks uueks elamukvartaliks - Scandium

Scandium lõi Põhja-Tallinnasse eskiisprojekti elegantseks uueks elamukvartaliks

Scandium lõi Põhja-Tallinnasse eskiisprojekti elegantseks uueks elamukvartaliks

Scandium Kinnisvara koos Standup Arhitektuuribürooga on välja töötanud elegantse elamurajooni eskiisi Põhja-Tallinnasse, otse Tallinna lahe liivase mereranna äärde. Kvartalisse on kavandatud 8 eramut ja 11 paarismaja, kvartalisisesed mugavad liikumisvõimalused ja terviklik maastikuarhitektuurne nägemus.

Carmen Pissarenko, Scandiumi tootearendus- ja müügiosakonna juht: „Põhja-Tallinnas Neeme tänaval paikneva piirkonna näol on meie nägemuses tegemist unikaalse arhitektuurilise ja maastikuarhitektuurilise terviklikkusega Tallinna kinnisvara maastikul. Oleme lahendanud kogu ala ühtses võtmes, jättes seejuures ruumi piisavalt vaheldusrikkale varieeruvusele. Teede ja tänavate ülesehitus on meeldiva kulgemisega, mis rahustab liikluse kiirust ning pakub turvalisust pisematele jalgrattal ja tõukerattal liiklejatele. Neeme arendus on ka oma asukoha mõistes tõeliselt eksklusiivne, nimelt on see kõige kiiremini muutuval Kopli poolsaarel kiviviske kaugusel Tallinna südalinnast, samas mereääres ning piirnemas juba välja kujunenud aedlinnaku vaiksete tänavatega.“

Nii avarate eramute kui maksimaalselt privaatsust pakkuva olemusega paarismajade puhul on silmas peetud ruumiprogrammi, mis toetab tulevasi elanikke igapäevaelu tegemistes, pakkudes pereliikmetele mõnusat kodus olemist ja seal kulgemist. Samuti on tähelepanu pööratud funktsionaalsemate tegevuste hõlbustamisele, näiteks piisava avarusega majapidamisruumidele, panipaikadele ja hoiuruumidele. Eramutesse on integreeritud elegantseid lahendusi veinikeldrite, avarate SPA-alade ja kaunite terrasside näol, tuues uude arendusse tavapärasest rohkem unikaalseid aspekte.

„Koostöös suurepäraste arhitektidega Standup büroost jõudsime esteetiliselt nauditava tulemini, mida loodan, et meie projekti soetaja identselt ka ellu viib, tagades Tallinna linna tohutu suure arengu potentsiaaliga poolsaarele ühe ägedaima uue kvartali!“ kommenteeris Pissarenko.