Scandium Livingut asus juhtima Lumi Kodude käivitaja Hannes Tall - Scandium

Scandium Livingut asus juhtima Lumi Kodude käivitaja Hannes Tall

Scandium Livingut asus juhtima Lumi Kodude käivitaja Hannes Tall

Elanikukeskse üürihaldusteenuse pakkuja ja üürimajade halduri Scandium Livingu meeskonnaga liitus kogenud majutusteenuste entusiast ja looja Hannes Tall. Viimati Lumi Kodudega üüriturul revolutsiooni teinud ja sealse kontseptsiooni käima lükanud Tall soovib Scandium Livingut laiendada Eestis ning ka kodumaalt väljaspool, muutes Livingu kvaliteedimärgiga majutusteenuse pakkujaks Euroopas.

Hannes Tall on majutusteenuse sektoris töötanud enam kui 20 aastat. Olulise osa sellest ajast erinevate tuntud ja suurte hotellide käimalükkaja ja juhina nii Eestis kui ka mujal Baltikumis. Viimased kolm aastat enne Scandium Livinguga liitumist juhtis Hannes Tall Lumi Capitali üürihalduse valdkonda.

Hannes Tall, Scandium Livingu juht: „Ilmselt on olnud kogu mu karjäär teeninduses vajalik selleks, et kujundada minust südame ja hingega teenindust ja majutust pakkuvat entusiasti. Entusiastina läheb mulle korda kvaliteet ja hea tunne, mida meie juures majutujatele loome. Oluline on ka mündi teine pool – läbi majutujate heaolu ja sooja tunde teenime tulu investoritele – meie hallatavate hoonete omanikele, tänu kellele saame meie pakkuda inspireerivaid maju ja üürikortereid. Lähiaastate eesmärk on seda investorbaasi veelgi suurendada ning kasvatada Scandium Livingu tootlik portfell tänasest kordi suuremaks.“

„Scandium Livingus olen tunnetanud vabadust teha asju nii nagu pean õigeks. Meie eesmärk on pikemas perspektiivis saada majutusteenuste pakkujaks, kes on endasse koondanud lühiajalise ja pikaajalise majutuse parimad praktikad. Soovime olla kvaliteedimärgiga majutusteenuse pakkujad Euroopas. Selle perspektiiviga muutusime hiljuti ka Nestin Rendist Scandium Livinguks. Kui varasematel aastatel spetsialiseerusime kitsamalt Scandium Kinnisvara üüriportfelli haldamisele, siis alates möödunud aastast pakume oma oskusteavet ja üürihaldusteenust ka uutele investor-partneritele, et ühiselt edendada üürniku heaolul põhinevat majutuskultuuri ja pakkuda investoritele head tootlust kinnisvarasektorist,“ rääkis Tall Scandium Livingu plaanidest.

Scandium Living on võimekas elukondlikku üürihaldusteenust ja laiemalt varahaldust pakkuv ettevõte, kelle meeskonda kuuluvad valdkonna spetsialistid ning selja taga seisab kogu Scandium Kinnisvara kollektiiv. Scandium Livingu fookuses on pakkuda üürikodude elanikele päriskodu tunnet, kus elanikud tunneksid end hoitult ning vara omanikud kindlalt. www.scandiumliving.ee