Scandium Kinnisvara hakkab kortereid e-poes müüma - Scandium

Scandium Kinnisvara hakkab kortereid e-poes müüma

Scandium Kinnisvara hakkab kortereid e-poes müüma

Scandium Kinnisvara hakkab mikrokortereid müüma e-poes, sest investorid kipuvad korraga ostma mitu korterit.

“On üsna tavaline, et meie kliendid soetavad endale mitte ühe, vaid kaks, kolm ning vahel isegi kümme korterit korraga ja korduvalt,” kommenteeris ettevõtte arendusjuht ja partner Kalle Aron. Väga tihti toimub see tema sõnul ilma koha peal käimata arenduse algusjärgus.

“Klientide elu lihtsustamiseks lõime broneerimislahenduse koos ostukorviga, et investor saaks sobivad ühikud lihtsalt välja valida ja koheselt broneerida,” ütles ta.

Veebis saab ostukorvi lisada meelepärased korterid ja broneering läbi Maksekeskuse kinnitada. Esialgu toimib veebipoe funktsioon Laki tänaval asuva Laava arenduse broneerimiseks. Peagi on plaanis ka teised arendused rakendusse lülitada.

Korteri broneerimisel tuleb maksta 500 eurot broneerimistasu korteri kohta ning kahe nädala jooksul sõlmida notariaalne asjaõigusleping. Kui selle aja jooksul selguvad objektiivsed põhjused, miks tehingusse minemine ei õnnestu, näiteks ei saada pangast sobivat laenu, on võimalik broneering tühistada ja raha tagastatakse.

Nagu aktsiad

Scandium Kinnisvara partner Jaak Roosaare võrdles korterite e-poodi suisa aktsiate ostmisega: “Kui aktsiaid ja võlakirju on võimalik valida ja osta otse veebis, siis näen, et kinnisvara soetamine võiks olla sama lihtne ja läbipaistev.”

“Töötame selle nimel, et peagi aitaks e-poe rakendus valida kokku sobiva portfelli ja arvutada kogu portfelli tootluse. Juba praegu saab ostukorvi lisada mitu korterit, mis on Eestis esmakordne lahendus,” lisas Roosaare.

https://www.aripaev.ee/uudised/2018/09/13/scandium-kinnisvara-hakkab-kortereid-e-poes-muuma