Privaatsed kodud Luigel - Scandium

Privaatsed kodud Luigel

Privaatsed kodud Luigel

Tallinnast 8-minutilise autosõidu lähedusel asuv Luige on olnud armastatud elamispiirkond juba aastakümneid. Paljud on mööda Viljandi maanteed sõites sattunud siia tuntud Luige Laadale loomi ja taimi avastama. 2024. aastal valmib Luigel Everausi ja Scandiumi koostöös kaunis uus elamukvartal koos 21 hoonega.

Hubase arhitektuuriga terviklik elukeskkond

Apex Arhitektuuribüroo poolt loodud kvartal koosneb madalatest eri-ilmelistest puitlaudisega kodudest, mis ühiselt moodustavad kauni terviku. Kokku valmib 88 maaküttega korterit, millest suurim osa on privaatse aiaga kohekorruselised ridaelamu-tüüpi kodud.

Kogukonnamaja kvartali südames

Piirkonna südamesse on planeeritud kogukonnamaja, kuhu saab rajada mugava lastehoiu ja sportimisvõimalused. Kavandatud on ka kasvuhoonega kogukonnaaed, kus näpud ühiselt mullaseks teha. Läbi kvartali hakkab looklema hubane jalutuspromenaad, mis viib haljastatud rohealale.

Arenev piirkond Tallinna külje all

Luige lähipiirkond on hoogsalt arenemas. 2023 aastal valmib Luige Kodude lähedal kompaktne kaubanduskeskus koos Rimi, väikepoodide ja toitlustajatega. Äsja avatud IKEA koos ehituses oleva suure kaubanduspargiga jääb aga vaid 6-minutilise autotee kaugusele.

Rohelahendused au sees

Luige Kodud paistavad lisaks avaratele planeeringutele silma energiatõhususe, keskkonnasäästlikkuse ning väga heade siseviimistlusmaterjalidega. Nende A-energiaklassi hoonete juures on küttelahendusena kasutusel energiatõhus maaküte ja päikesepaneelid. Julgustamaks elektriautodele üleminekut, on kõigi korterite juures elektriauto laadimise valmidus.

Uuri lisa www.luigekodud.ee.