Mustamäel valmis mikrokorteritega elamu - Scandium

Mustamäel valmis mikrokorteritega elamu

Mustamäel valmis mikrokorteritega elamu

Mustamäel TTÜ linnaku lähedal endisest Mustamäe telefonisidekeskjaamast mikrokorteritega korterelamuks renoveeritud hoone SpaceCube avab reedel pidulikult uksed.

Viiekorruselises majas on kahetoalised korterid suuruses 19,7-35,7 ruutmeetrit ja läbi kahe korruse kõrguvad loftid.

Tervikliku rekonstrueerimise käigus ehitati Ehitajate tee 60 asuvale endise telefonijaama hoonele korruseid juurde. Telefonijaam oli algselt kolmekorruseline tellistest fassaadiga hoone, mis asus ärimaal. Varasemad omanikud muutsid maa sihtotstarbe 50% ulatuses elamumaaks.

Maja eripäraks on erilise disainiga trepikojad ja energiasäästlikud lahendused, alates LED tehnoloogiaga valgustusest ning lõpetades veesäästlike duši- ja valamusegistitega.

Maja planeerimisel on arvestatud ka üüriinvestorite huvidega. Majja on ettenähtud kaugloetavad arvestid kommunaalkulude sujuvaks halduseks ning elanikele mõeldud ühine pesumasinaruum. TTÜ linnaku läheduses asuv maja osutus populaarseks ning kõik korterid on müüdud, teatas Scandium.

Scandium Kinnisvara on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendusettevõte, mis on spetsialiseerunud väikekorterite arendamisele.

http://www.kinnisvarauudised.ee/uudised/2018/05/28/mustamael-valmis-mikrokorteritega-elamu

Avasta Scandium Kinnisvara porfelli kuuluvad üürikinnisvaraarendused SIIT