Kinnisvaraga teenib raha igast asendist - Scandium

Kinnisvaraga teenib raha igast asendist

Kinnisvaraga teenib raha igast asendist

Kinnisvarainvestorite Jaak Roosaare ning Kalle Aroni arendused ja tegevus tõestavad, et kui riske õigesti maandada, on võimalik raha teenida igas majandustsüklis sõltumata üürikorteri alghinnast.

„Olen kogu aeg olnud seda meelt, et igas majandustsüklis on alati võimalik raha teenida,“ oli Scandium Kinnisvara arendusjuht Kalle Aron enesekindel. „Inimestel on elupaika kogu aeg vaja olnud ja ilmselt on ka tulevikus,“ näeb ta kinnisvarasektoris perspektiivi. Tema sõnul võib tehnoloogia asendada tulevikus küll töökohti erinevates valdkondades, kuid vajadust kinnisvara järele ära kaotada on väga keeruline.

Aron soovitab kinnisvaraga investeerimist alustada võimalikult varakult ning seda sõltumata parasjagu käimasolevast majandustsüklist. „Kui inimene mõtleb, kas on mõistlik praegu kõrgete hindadega investeerida, siis mina leian, et tegelikult vahet ei ole, mis see korter vahepeal maksab,“ märkis ta. „Kui investoril on pikaajaline plaan ja sihiks on kinnisvara välja üürimine, siis 20 aasta pärast oled nagunii võitnud selle korteri endale tasuta, sest üürnik on selle kinni maksnud,“ selgitas ta.

http://www.aripaev.ee/uudised/2017/08/31/kuidas-praeguses-turuolukorras-kinnisvaraga-raha-teenida