Kinnisvara e-poest osteti pooleteise kuuga 15 korterit - Scandium

Kinnisvara e-poest osteti pooleteise kuuga 15 korterit

Kinnisvara e-poest osteti pooleteise kuuga 15 korterit

Mikrokorterite arendamisele spetsialiseerunud Scandium Kinnisvara avas septembri keskel oma veebipoe. Pooleteise kuuga on e-poest ostetud 15 korterit.

Scandium Kinnisvara Laava arenduse e-pood on Eesti esimene ostukorviga kinnisvaraveebipood. E-poes saab valida sobivad korterid, lisada need ostukorvi ja broneering läbi Maksekeskuse kinnitada. Korteri broneerimisel tuleb maksta 500 eurot broneerimistasu korteri kohta ning kahe nädala jooksul sõlmida notariaalne asjaõigusleping.

“Kinnisvara e-poodi avades oli eesmärk vaadata, kas kliendid võtavad kinnisvara veebist ostmise omaks. Uusarendusi on juba aastaid harjutud ostma nö paberil, tihti ilma objektil käimata, sealt e-poeni oligi vaid väike samm. Tänaseks on läbi veebipoe soetatud juba 15 korterit ning e-pood ennast sellega tõestanud. Plaanime rakendust ka tulevastes arendustes kasutada,” Kalle Aron, Scandium Kinnisvara arendusjuht ja partner.

“Meie eesmärk on muuta kinnisvara valimine sama lihtsaks kui teistesse varaklassidesse investeerimine. E-poes näevad kinnisvarainvestorid lisaks hinnale ka pindade eeldatavaid üürihindasid ja vastavaid tootlusi, millega loodame klientide elu lihtsustada,” selgitas Aron.

“Varem sooritati ka pangatehinguid ilusas kontoris telleri abiga, tänaseks oleme harjunud suure osa igapäevapangandusest, investeerimisest ning ka muust tarbimisest tegema mugavalt kodus. Nüüdsest on see võimalik ka kinnisvarasektoris.”

http://www.kinnisvarauudised.ee/uudised/2018/10/26/kinnisvara-e-poest-osteti-pooleteise-kuuga-15-korterit