Eesti üüriturul kinnitas kanda uus professionaalne üüribränd - Scandium

Eesti üüriturul kinnitas kanda uus professionaalne üüribränd

Eesti üüriturul kinnitas kanda uus professionaalne üüribränd

Eesti suurim üürikorterite arendaja Scandium Kinnisvara lõi professionaalse üüribrändi Nestin Rent. Nestin on katusbränd üürikorterite portfellile, mis tähistab stiilseid sisustatud kortereid, head teenindust ja kogukonnatunnet.

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara tegevjuht: “Üüribrändi lansseerimisega oleme avanud uue ärisuuna, mida peame väga oluliseks. Scandiumi portfelli on algusest peale kuulunud valik üürikortereid meie enda arendustest. Edaspidi plaanime arendada üha enam terviklikke üürimaju, mida jääme ise opereerima. Kandvaks jooneks saab olema co-living elustiil ehk lisaks kaasaaegsetele sisustatud eluruumidele pakume majades ühisalasid, kus elanikud saavad koos aega veeta.”

Nestin Rent esimene co-living elustiiliga üürimaja Newton Stuudiod Tallinnas Kadaka teel valmis septembris. Majas on 90  moodsat möbleeritud stuudiot, elanikele tasuta jõusaal, pinksiruum, pesumasinaruum, terrass, väline grillimisala ja kogukonnaaed.

Ildiko Siimon, Scandium Kinnisvara co-living ärisuuna juht: “Nestini esimene maja Newton Stuudiod on elanike poolt väga hästi vastu võetud. Ruutmeetri poolest väikestel pindadel elamine on juba aastaid populaarsust kogunud, eriti noorte seas. Samuti on tõusuteel vajadus kogukonna ja inimläheduse järele. Co-living ühendab need kaks. Läbi ühiste majasiseste tegevuste tekib kogukonnatunne, mis on omaette väärtus. Newtonis oleme selle eesmärgi saavutanud. Elanikud tulevad igapäevaselt kokku, et ühiselt trenni teha, koos kokata või pinksi mängida. Tekkinud on uued sõpruskonnad ja tutvused, mis on tervitatav eriti nende jaoks, kes on õpingute või töökoha tõttu kodukohast eemal uut eluetappi alustamas.”

Siimon: ”Co-living elustiili puhul peab paika reegel, et kui maja on kujundatud kindla mõtteviisiga, siis ta ka tõmbab ligi sama mõtteviisiga elanikke. Newtonis nii lühidalt kui pikemalt peatuvad noored inimesed on avatud, seltskondlikud ja nutikad. Nad on tervislike eluviisidega ja hindavad jõusaali olemasolu, prügisorteerimist ja istutuskastide kasutamise võimalust. Kõike seda neile ka pakume.”

Artikkel ilmus portaalis City24.ee.