Viimsiranna Residentsid - Scandium

Viimsiranna Residentsid

Männilõhnalise vaikuse ja rahu sadam

Viimsi

Viimsi pikkade sihvakate mändide alla on sündimas uued elegantsed A+ energiaklassi kodud. Kaunis arhitektuur keset idüllilist metsa on koht, kus perega ühiselt kasvada, aga nautida ka iseolemise aega. Siin laienevad privaatsed hoovid sujuvalt kõrgete mändidega metsatukaks. Vertikaalne maaküttelahendus, päikesepaneelid ja puitpakettaknad hoolitsevad tavapärasest oluliselt kõrgema kvaliteedi eest.

Naabriks on vabariigi kauneimate kodudega kõrvaltänavad, kust leiab nii Aasta Betoonehitise võidutöid kui ka Eesti Arhitektuuripreemiate laureaate.

Uuri edasi

Mitmekülgne elukeskkond

Hoolikalt läbimõeldud avarad, läbi kahe korruse ridaelamud avanevad privaatsele aiaosale. Oma aia võlude hulka kuulub perega värskes õhus hommikusöögi nautimine kui ka õhtul sõpradega ühiselt aja veetmine päikeseloojangust paitatud terrassil. Looduskaunis koduümbrus soosib tervisesportimist ning ranna lähedus pakub rõõmu nii väikestele kui suurtele.

Energiatõhus ja müravaba kodu

Maaküttega A+ energiaklassi majad, kus igal materjalil on oma lugu. Energiasäästlik vertikaalne maaküttelahendus väärtustab vaikseid unetunde ja hoolitseb mõistlike energiakulude eest. Päikesepaneelid ning puit-pakettaknad tõstavad hooned aga A-klassist oluliselt kõrgemale. Viimsiranna Residentside fassaade ehib loodussõbralik puitviimistlus. Sanitaarkeraamika vannitubades ja tualettides pärineb pikkade traditsioonidega Villeroy & Bochilt.

Arendus valmib koostöös Everaus Kinnisvaraga.

Arhitekti mõtisklused elust Viimsirannas

Valmib 2024
Elektriauto laadimine
Kogukond
Lastesõbralik
Mänguväljak
Meri
Päikesepaneelid
Park
Vaade