Luige Kodud - Scandium

Luige Kodud

Hubased kodud, kus end hästi tunda

Luige

Luige on kodune mändidealune piirkond Tallinna külje all. Jõuad siia kiiresti mööda Viljandi maanteed ja usu, tunne on siin nii hea, et enam linna ei kutsugi. Eriti mõnus on Luigel olla kogu perega. Jalutada metsaradadel, sõita rattaga, kiigata, mida uut toimub Luige Näitusväljakul. Või võtta hetk ja nautida laiska pühapäeva mõnusa perekodu suurel terrassil, käia kogukonnaaias piparmünti nuusutamas ja kasvuhoones tomatile pai tegemas.

Tutvu Luige kodulehel plaanide ja hindadega!

Uuri edasi
Valmib 2024 suvel (I etapp)
Elektriauto laadimine
Jõusaal
Kogukond
Lastesõbralik
Looduslik promenaad
Mänguväljak
Päikesepaneelid
Poed

Täisväärtuslik elukeskkond

Luigele kerkivast mõnusast elamukvartalist leiad looduslähedase puitarhitektuuri, mis peidab endas ruumikaid kahekorruselisi ridaelamutüüpi perekortereid. Kodud avanevad privaatsele aiaosale, kus saavad end mõnusalt tunda nii pere suuremad kui pisemad nautlejad. Kvartali südameks saab kogukonnamaja, kus on mõnusalt ruumi lastehoiule. Pere pisemad leiavad tegevust õuemängude aladel, kus tegevust nii pesamunadel kui ka juba suurematel.

Enam linna ei kipugi

Teekond Tallinnast Luigele on kohe eriti mõnus. Seitse kilomeetrit ehk kümme minutit kodust mändidega ääristatud teed on kõik mida vaja, et särisev linnakära selja taha jätta. Läheduses saab asuma ka Rail Baltic rongipeatus, mis muudab tulevikus liiklemise linnasuunal ülimugavaks, soodsaks ja roheliseks.

Piirkond peidab endas mitmeid salavõlusid! Samal ajal, kui valmivad esimesed Luige kodud, avab jalutuskäigu kaugusel uksed parajalt väike kaubanduskeskus koos Rimi, apteegi, loomapoe, ilusalongi ja kohvikutega. Kodukandi lähiümbrus aga pakub laialt võimalusi lastel mängimiseks ja suurtel sportimiseks.

Rohepööre Luigel on juba toimunud

  • A energiaklassiga majad
  • Maaküte – tagab madalad kõrvalkulud
  • Päikesepaneelid
  • Elektriauto laadimise valmidus
  • Korteripõhine energiatarbimisarvesti
  • Kasutame rohkesti puitu kui üht vähest positiivse CO2 jalajäljega materjali
  • Iga m2 Luigel ei olegi golfimuruks pügatud – laseme ka ristikul õitseda ja loodusel sumiseda!

Arendus valmib koostöös Everaus Kinnisvaraga.

Vaata ka Luige Kodud kodulehte.

Registreeri oma huvi

Jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime uue info korral Sinule esimesena sellest teada anda.