DUO Loftid - Scandium

DUO Loftid

Elu DUOs on elamus!

Lai 29, Tartu

DUO on enamat kui pelgalt kortermaja või peatumispaik. See on terviklik elukeskkond, kus kõik mugavused tuuakse elanikele otse koju. Lisaks unikaalsetele korteritele, kahetasapinnalistele loftidele ning luksuslikele üldaladele, leiab DUOst majasisese kino, 24/7 avatud jõusaali, vabaajaruumi ja unikaalsed kohvikud. DUO Loftid asuvad Tartu vanalinnas armastatud Rüütli tänava ja Laia tänava nurgal. Roheluses mõnuleva ülikoolilinna arvukad vaatamisväärsused ning jumaldatud paigad on siit vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Uuri edasi
Valmis 2021
Jõusaal
Katuseterrass
Kino
Loft
Luksuslikud fuajeed
Nutilukk
Pesumasinaruum
Rattaparkla

KÕIK ON LÄHEDAL

Olgu tegemist töö- või puhkepäevaga – mõnus jalutuskäik või lühike rattasõit viib Sind DUOst kiiresti sinna, kuhu soovid!

Tartu Ülikooli enimkülastatavad hooned asuvad mõlemad DUOst vaid mõnesaja meetri kaugusel. Peamajja saad jalutada piki romantilist Jaani tänavat – mööda suursugusest Jaani kirikust. Moodsasse Delta teaduskeskusesse kulgeb aga veelgi põnevam teekond – Botaanikaaiast mööda ja üle Vabadussilla! Tartu Raekoda, Emajõgi, Jaani kirik ja botaanikaaed on nii lähedal, et võid neid lausa aknast silmata.

UNIKAALNE AJALUGU

Lai 29 maja ehitati esimese Eesti Vabariigi ajal 1937. aastal. Magusale krundile kerkis linna telefonikeskjaam, kust sai saata telegramme ja õnnitlusi. Tehnika arenedes said tartlased käia siin kaugekõnesid tegemas.

Tänu teenuse populaarsusele tuli ikka ette, et ootesaalis kohati sõpra või tuttavat, kellega koos kõrval Rüütli tänaval hiljem tass kohvi tehti.

Restaureerimise käigus säilis hoone omaaegne hiilgus kõrgete lagede, suursuguse trepifuajee ja ajalooliste detailide näol. Koos KAOS arhitektuuribürooga sai hoone luksusliku värskuse ja kaunid üldalad.

HEADE MAITSETE OAAS

DUO on oma koduks valinud kaks võrratut kohvikut. Saiapaleest Tüümian leiab käsitööna valminud hapusaia, saiakesed, ahvatlevad makroonid, kuklid ja koogid. Tüümiani taga on Thyme Out toidublogi-poe ning armastatud Instagrami konto @thyme0ut autor Getter Madisson.

Tartlaste poolt palavalt armastatud Ralf Cafe avas DUOs oma teise trendika kohviku. Ralf Cafe tähtroogadeks on maitsvad salatid imelistes kooslustes. Lisaks saab siit võrratuid wrappe, virgutavaid smuutisid, maitsvat kohvi ja tervislikke magustoite! Valik on mitmekesine, tervislik ja toitev – 1000 põhjust läbi astuda!