Aprillis avab uksed Mustamäe moodsaim üürimaja MAGMA Stuudiod - Scandium

Aprillis avab uksed Mustamäe moodsaim üürimaja MAGMA Stuudiod

Aprillis avab uksed Mustamäe moodsaim üürimaja MAGMA Stuudiod

Juba aprillis saab valmis uus moodne üürimaja MAGMA Stuudiod. Esimesed rõõmsad elanikud saavad Scandium Livingult sisustatud korterite võtmed aprilli keskpaigas. MAGMAsse tuleb 151 ühe- ja kahetoalist stuudiot ning lai valik elanikele mõeldud ühisalasid.

Täielikult sisustatud stuudiod

Magma Stuudiotesse tulevad nelja tüüpi üüristuudiod – klassikalised ühetoalised stuudiod, nii ühe- kui ka kahetoalise planeeringuga suuremad stuudiokorterid ning spetsiaalselt kahele inimesele mõeldud kompaktsed üüristuudiod.

Kõik Magma majja tulevad stuudiokorterid on täielikult sisustatud ja valmis kohe sisse kolimiseks. Korteris on täisvarustuses köögimööbel, kust ei puudu ka ahi ja integreeritud külmik. Lisaks on olemas privaatne vannituba, söögilaud toolidega, riidekapid, pehme diivan ja mugav voodi.

Lisaväärtust pakuvad ühisalad

Magma üürimajja tulevad lisaks mugavatele stuudiotele ka co-living elustiilile omased ühisruumid. Näiteks võib majast leida jõusaali, meelelahutus- ja puhkeruumi ning õppimiseks ja töötamiseks mõeldud ühistöötamisala. Lisaks on igal korrusel pesumasinaruum.

Õuealal saab lisaks rikkalikele meelelahutus- ja sportimisvõimalustele asuma kogukonnaaed koos istutuskastide ja kasvuhoonega.

Kõik vajalik Sulle lähedal

Magma paikneb Mustamäe alguses, kust saab kiirelt liikuda igas suunas. Lähedal paiknevad Mustika Keskus ja Mustamäe Keskus hoiavad kodu lähedal toidupoodi, meelelahutust, jõusaali ja erinevaid söögikohti. Vaid mõne sammu kaugusel üle tee asub ka õdus Reval Cafe.

Liitu ootelistiga, et saaksid esimesena võimaluse Magmas elada!