Eripakkumised

Head pakkumised koduostjatele

Koostöös kogenud parteritega oleme välja töötanud mitmeid häid pakkumisi Luige Kodude klientidele, et teha uue kodu sisustamine lihtsamaks ja soodsamaks.

Altpoolt leiad sooduspakkumised köögi-, elutoa- ja magamistoa mööblile, kardinatele ja valgustitele.

 
 

Idema

Inspireeriv mööblitootja Idema pakub köögi- ja eritellimusmööblit 15% soodsamalt. Idemas valmib kvaliteetne köögimööbel Eesti meistritelt.

Puustelli

Puustelli pakub meie kodude klientidele köögimööbli ostu puhul -35% soodustust!

Puustellist leiate häid pakkumisi ka kodutehnika ostul ja vannitubade sisustamisel!

 
 

Schmidt

Kvaliteetmööbli tootja Schmidt pakub köökidele ja sisutusele 15%-list soodustust. Schmidt on tunnustatud Saksa-Prantsuse kvaliteetmööbli bränd.

Slept

Aastate pikkuse kogemusega Slept pakub meie kodude klientidele soodustust -20%. Kõik Slepti tooted on disainitud, arendatud ja toodetud Eestis käsitööna.

 
 

Furgner diivanid

Furgner pakub kõikidele diivanitele -15%,  mis valmivad tellimustööna Eestis. Tutvu valikuga salongis: Sakala 7 või e-poes: furgner.ee

Rowico mööbel

Disainmööbli edasimüüja Furgner pakub -15% kvaliteetselt Rowico mööblilt. Sooduskood “luigekodu15” kehtib nii e-poes: furgner.ee kui ka salongis: Sakala 7, Tallinn.
 
 

HarmTex kardinad

HarmTex kardinasalong pakub Luige Kodude ostjatele oma tooteid -15% soodsamalt. Eelistad tüll-, külg-, voldikkardinaid või midagi muud – valik on lai!

Hektor Light

Luige Kodudele annab valgust Hektor Light, pakkudes klientidele soodustust -20%. Valikust leiad isikupärased ja erineva stiiliga valgustid.