Kontakt

MAIA LÕŠKO

Müügi projektijuht

+372 5805 1107
maia@scandium.ee

MÜÜGIPROTSESSI 3 ETAPPI

Korteri
broneerimine

Korteri broneerimisel sõlmitakse ostjaga broneerimisleping, mil ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja 2000 euro suuruse broneerimistasu.

Võlaõiguslik
leping

Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, kus lepitakse kokku tehingu tingimused. Võlaõiguslepingu eelduseks on, et ostja on tasunud 5% tehingu ostu-müügihinnast. Kuue kuu möödudes tuleb tasuda 5% tehingu ostu-müügihinnast lisaks. Ülejäänud 90% asjaõigusliku lepingu sõlmimisel.

Asjaõiguslik
leping

Korteri valmimisel teostatakse ostjaga ülevaatus, mille järgselt sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, ostja tasub ülejäänud osa ostu-müügihinnast ning toimub omandiõiguse üleminek ostjale.

Korteri ostu-
müügihinnas sisaldub

  • Korteri siseviimistlus vastavalt valitud paketile (pakett nr 3 ja nr 4 on lisatasu eest)
  • Kaks parkimiskohta
  • Panipaik
  • Tehnovõrkude rajamine ja nendega liitumine (vesi, elekter, kanalisatsioon)
  • Päikesepaneelide paigaldamine arendaja poolt valitud positsioonidele
  • Korteripõhine energiatarbimisarvesti
  • Elektriauto laadimise kaabeldus
  • Käibemaks

Hinnas ei
sisaldu

  • Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõiv (tasub ostja)
  • Andmeside, kaabeltelevisiooni, telefoniside ja valveside liitumistasud
 

Scandium

Scandium Kinnisvara on laiahaardeline Eesti kinnisvaraarendaja, kes keskendub terviklike elukeskkondade loomisele, kus kõik eluks vajalik oleks mugavalt lähedal. Scandiumis arendame elukvaliteeti.

EVERAUS

Everaus Kinnisvara on pikaajalise kogemusega kinnisvaraarendaja, kes on spetsialiseerunud ühtse ja isikupärase arhitektuuriga terviklikke elu- ja ärikeskkondade loomisele. Everausis tähtsustame parimaid ruumiplaneeringuid ja energiatõhusust.

Finantseerimine

Coop Pank on meie hea laenupartner. Allolevalt lingilt jõuate juba eeltäidetud laenutaotluseni, mis garanteerib teile meie projektis parema intressimäära.

Eralaenuhalduri kontakt:
Julia Rozenfeld
julia.rozenfeld@cooppank.ee
+372 5307 0328

SOODUSTUSEGA LAENUTAOTLUS

LHV on meie hea laenupartner. Tänu A-energiaklassi kodudele, pakub LHV Luige Kodudes rohelist kodulaenu intressiga alates 1,89%+  euribor. Esmane laenupakkumine koostatakse kiiresti – juba 24h jooksul taotluse esitamisest. Laenude intressidest teenitud tulu jääb Eesti majandusse.

Halduri kontakt:
Jana Dobržanski
jana@lhv.ee
+372 684 6133

KODULAENU KALKULAATOR

Swedbank on meie hea laenupartner. Allolevalt lingilt jõuate juba eeltäidetud laenutaotluseni, mis garanteerib meie projektis parema intressimäära, teeninduse eelisjärjekorras ja teeb koduostu Sulle mugavaks!

KODULAENU KALKULAATOR

Finantsteenuseid pakub Bigbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil bigbank.ee, vajadusel konsulteerige meili või telefoni teel.

Kontakt:
kodulaen@bigbank.ee
+372 731 1333

KODULAENU KALKULAATOR