Siseviimistlus

SISEARHITEKT LILIA KRISTIANSON

Luige sisearhitektiks on alati maitsekas ja suurepärase stiilitunnetusega Lilia Kristianson. Lilia käe all on valminud Luige Kodude siseviimistluspaketid, valgustuslahendused ja üldalad. Enam kui 15-aastase kogemusega Lilia teeb oma tööd armastuse ja kirega, mida peegeldub ka tema alati kaunitest lahendustest.

 

HELGEPakett 1

Helge sobib inimestele, kes hindavad põhjamaist minimalismi ning teavad, et just lihtsuses peitub võlu. Pakett koosneb naturaalsetest õrnadest toonidest, mis lasevad ruumidel eredalt särada. Valgete ja kreemjate toonide taustal teeb oma etteaste ajatu mustriga tamm, mis muudab kodu tõeliselt pehmeks ja hubaseks. Tulemuseks on kaasaegne ja helge siseviimistlus, mis sobib hästi erinevat stiili mööbliga.

JULGEPakett 2

Must on alati olnud üks stiilipuhtamaid värve ning ka selles paketis on ta omal kohal. Paketti iseloomustavad jõulised detailid ning kaleidoskoopilised seina- ja põrandaplaadid. Pisut eksentrilised lahendused muudavad eluruumid tõeliselt ekspressiivseks ja elavaks. Samas jätab pakett piisavalt ruumi ja vabadust, et sisustuses värvidega mängida.

 
 

ELEGANTNEPakett 3 / Lisatasu eest

Elegantne, nagu nimigi ütleb, on üks tõeliselt maitsekas ja rafineeritud pakett, mis võlub oma väljapeetusega. Siinsed värvivalikud on lopsakad ja mängulised. Elegantsed pruunid ja pronksid toonid loovad lõunamaise veinivilla atmosfääri ning kalasaba mustriga parkett lisab luksusliku lihvi! Nii romantiline ja külluslik, et on oht armuda.

SUMEPakett 4 / Lisatasu eest

Paketti Sume iseloomustab õdus atmosfäär, dünaamilised mustrid ja õrn-tuhmid värvid, mis omavahel hästi harmoneeruvad. Tulemuseks on stiilne ja kaasaegne siseviimistlus, mis laseb kodus ka vähe julgemate värvidega katsetada. Sume skandinaavialikult karsked toonid muudavad kodus veedetud aja eriliselt rahustavaks ning nauditavaks. Silm ja vaim puhkab!