Scandiumi pere suvised seiklused

august 24, 2018 Scandium meedias

Peagi on taas käes sügis, mis toob Scandiumis kaasa kibekiired ajad – sügisel valmib Avangardi arendus ning juba lähinädalatel läheb aktiivselt käima ehitus Laava Apartmentsis. Selleks, et sügisele vastu jõuaks minna, võttis Scandiumi pere pisikese pausi augustis ning käis üheskoos suvepäevi pidamas. Suund võeti Võrtsjärve kallastele, kus ühiselt veedeti kolm päeva täis avastamist, võistlusi ja puhkust.

Üritus sai õhtul avapaugu äärmiselt lõbusa twistiga jalgpallivõistlusega. Nimelt olid võistlejatel peas nö silmaklapid, mille tõttu palli leidmine osutus oodatust raskemaks. Nalja kui palju nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele.

Hommikul spordist ja saunatamisest taastununa liikus kogu tiim Viljandisse, kus tehti peale tiir vanalinnale ning avastati põnevaid ajaloolisi hooneid. Scandiumi perre ei kuulu vaid meeskond, kes igapäevaselt koos tööd teeb, vaid ka nende pered, kes tiimi lennukaid ideid toetavad.

Pärastlõunal pandi kogu tiim proovile orienteerumismängus, kus lisaks õigete punktide leidmisele tuli mängu panna ka kõik teadmised meie kodumaast. Edukate võitjatena väljus katsumusest tiim Scandiumi Proffid, kes tõeliselt hiilgas oma teadmistega. PS! Kalle pole vaid ajaloohuviline, vaid on seda lausa ülikoolis õppinud. 

Tore on tõdeda, et Scandium on üks tõeliselt lahe ja ühetehoidev pere, kes tööajal meeskonnana edukalt uusi väljakutseid ületab ning vabal ajal mõnusalt puhata oskab! Nagu Scandiumi partner Jaak ütles: “Ootame juba põnevusega talvepäevi!”