Scandium otsib ehitusvaldkonna juhti! - Scandium

Scandium otsib ehitusvaldkonna juhti!

Scandium otsib ehitusvaldkonna juhti!

Ootame Scandiumisse pikaaegse ehitussektori kogemusega juhti, kes on vastutanud nii elukondlike kui äriprojektide valmimise eest. 

Sinu töö ehitusvaldkonna juhina koosneb kolmest olulisest ülesandest.

  • Tootearendus – osaled tootearenduse protsessis ja uue toote välja-kujundamise koosolekutel. Panustad oma ehitusalase kompetentsiga.
  • Ehitusprotsessis tekkivate küsimuste koordineerimine – toetad ja konsulteerid arenduse projektijuhte ehitusalaste teadmistega ja vastutad ehitustegevuse eest.
  • Ehitushangete läbiviimine – vead eest ca 10-15 miljonilisi hankeid ja koordineerid protsesse ehitajate leidmiseks Scandiumi projektidele.

Scandium Kinnisvara OÜ on 2015. aastal alguse saanud laiahaardeline Eesti kinnisvaraarendaja, kes keskendub terviklike elukeskkondade arendamisele. Meie portfelli kuuluvad ridaelamu-tüüpi Luige KodudMarienholmi poolsaare arendus Haapsalus, rohelisim büroohoone Scandium Park, co-living elustiiliga Newton Stuudiod jpm. Järgmise viie aasta jooksul plaanime ehitada ca 100 miljoni euro eest. Sinul kui ehitusvaldkonna juhil on võimalus mõjutada ehitusprojektide käekäiku ja arendust ning saada osa nende edust.

Kui soovid end teostada eduka kinnisvaraarendaja tiimis, siis kandideeri siin enne 28.03.2023.