Majast

Majast

Rähni tänava lugu sai alguse esimese Vabariigi ajal, mil vaiksesse põiktänavasse kesklinna piiril rajati väärikad kivitrepikojaga Tallinna-tüüpi majad. 80 aastat hiljem on ümbruskonnas olemas kõik eluks vajalik, ent vaikne Rähni tänav on säilitanud enda rohelise ilme ja väärika, ajastutruu elukeskkonna.

Rähni 4 maja on säilitanud enda hiilguse ning paistab tänavale sisenedes kohe silma. Välisviimistluses kasutame sooje toone, mis sulanduvad rohelisse elukeskkonda. Esinduslikku kivist trepikoda rõhutab klassikaline välisuks, mille tagant leiab täielikult restaureeritud trepikoja. Maja taha rajatakse maja elanikele kasutamiseks grillinurk ning terrassid.

Meie suurimaks väljakutseks oli kodudesse tuua modernse elu mugavus, säilitades klassikalise elukeskkonna eksklusiivsuse. Renoveerimise käigus saab Rähni 4st nutikas maja. Küte on juhitav läbi nutitelefoni, sisekliimat on võimalik seadistada kellaajaliselt. Nutikad lahendused võimaldavad optimeerida energiakulu ning luua enda jaoks ideaalse sisekliimaga korteri. Nutilahendused on kombineeritud sisekujunduspakettidega, kus esile on tõstetud ajastutruud detailid ning naturaalsed materjalid. Korteritest võib leida naturaalse tammeparketi, tahveluksed ning kaheraamilised puitaknad.

Uue hingamise saanud Rähni 4 on ideaalne kodu inimesele, kes hindab väärikat elukeskkonda, millesse on lisatud nutilahenduste mugavus.