Otsime arenduse projektijuhti

Otsime arenduse projektijuhti

Scandium Kinnisvara on hoogsalt laienemas. Täna on meil töös mitmed suured ja inspireerivad arendused nii Tallinnas kui natuke kaugemal. Otsime oma meeskonda kogemustega arenduse projektijuhti, kellel on soov ja võimekus ellu viia tõeliselt maamärgilisi projekte!

 

Kui tunned järgnevas kirjelduses end ära, ootame Sind kandideerima!

Oled süsteemne mõtleja, omad pikaajalist projektijuhtimise kogemust äri-või elamukinnisvaras ning rohetemaatika ja jätkusuutlikkus on sulle südamelähedane? Kui jah, siis soovime Sinuga tuttavaks saada! 

Otsime just Sind, kes oma initsiatiivikusega suudaks meie uuenduslikke arendusprojekte juhtida edukalt algusest lõpuni. Selleks on oluline, et oskaksid näha alati tervikpilti ning teeksid soovitud tulemuse saavutamiseks ära kogu vajaliku töö. Kindlasti tuleb kasuks ka suurepärane suhtlemis- ning läbirääkimisoskus. 

 

Sind on ootamas kindla visiooniga tiim, kaasaegne töökultuur ning palju enesearenemisvõtmalusi. Tulevikus on sul võimalus juhtida rahvusvahelisi projekte ning ühel hetkel kasvada ka tiimi juhiks. Meie ilusas ja hubases kontoris on Sind ootamas vahvad kolleegid! 

 

Huvi korral saada oma CV aadressil heveli@talenthub.ee