Esmaklassiline üüriteenindus

Nestin Rent

Nestin Rent sündis vajadusest pakkuda esmaklassilist üüriteenindust, mille tase vastaks Scandiumi loodud inspireerivatele üürimajadele. Nestini üürikodusid iseloomustavad kaunilt sisustatud korterid, suurepärane üüriteenindus ning keskendumine kogukonnatunde loomisele.

Uuri edasi

Kvaliteetne ehitus

Meie majad on loonud inspireeriv kinnisvaraarendaja Scandium Kinnisvara.

Scandiumil on suur kogemus just stuudio- ja loft-tüüpi kortermajade ehitamises. Iga detail on valitud Scandiumi parimate praktikate põhjal, et eluruumid oleksid funktsionaalsed ja kvaliteetsed.

Professionaalsus

Sind teenindavad oma ala parimad, kes aitavad alati leida lahenduse. 

Meie sõbralikul meeskonnal on kogemusi nii kinnisvara ehitamises, haldamises kui ka klienditeeninduses. Professionaalse teenusepakkujana saame tagada stabiilsuse ja kvaliteedi, mida üksikud üürileandjad ei suuda.

Sissekolimiseks valmis

Kõik eluks vajalik on Sinu stuudios juba olemas. 

Meie stuudiod ja loftid on möbleeritud kõige eluks vajalikuga. Sul on privaatne vannituba ja kööginurk, moodsad mööblilahendused ja hubasust loovad detailid. Ja muidugi ka tasuta WiFi-ühendus!

Erakordne kogemus

Miks elada tavapärases majas, kui saad elada Nestini majas? 

Usume, et inspireeriv keskkond ja inimesed annavad hoogu kõigisse Sinu tegemistesse. Seepärast aitame luua kogukonnatunnet ja tuua kokku sarnase mõtteviisiga inimesi. Nii peitub igas meie majas palju rohkem, kui ainult elamispinnad