Kogukonnatundega
hubased kodud

Soovin rohkem teada

KODUD

Mõnus, kui eluks ja tegutsemiseks on ruumi ja vabadust. Luigel ruumi on. Ja vabadust ka. Privaatse aiaga ridaelamutüüpi kodude ehitus algab tuleval aastal.

Eriti mõnus on Luigel olla kogu perega. Jalutada metsaradadel, sõita rattaga, kiigata, mida uut toimub Luige Näitusväljakul. Või võtta hetk ja nautida laiska pühapäeva mõnusa perekodu suurel terrassil, käia kogukonnaaias piparmünti nuusutamas ja kasvuhoones tomatile pai tegemas.

Luige südamesse kerkivast hubasest elamukvartalist leiad looduslähedase puitviimistlusega arhitektuuri. Hubased kahekorruselised majad peidavad endas ruumikaid ridaelamutüüpi 2-korruselisi perekortereid. Korterid avanevad privaatsele aiaosale, kus saavad end mõnusalt tunda nii pere suuremad kui pisemad nautlejad.

Luige Kodud

KODUKANT

Õhtuti meelitab ühine grilliala kogukonna kokku ja loob meeleolu iga ilmaga. Ja nii võibki juhtuda, et suurde linna enam ei kipugi.

Luigel avanevad kodud korteriseintest hoogsalt väljapoole. Terrassilt palja varbaga murule päikest nautima minnes satud suure tõenäosusega kiirelt naabrite juurde kohvitama. Kohvist saab brunch ja brunchist tihti märkamatult mõnus õhtusöök lahedate kodukandi peredega.

Lapsed on samal ajal jõudnud ehk juba ülejärgmise naabri juurde pannkooke sööma, sest mängusõpradest Luigel puudust ei tule. “Täna teil, homme meil” on deviis, mida kuuleb tihti ja rõõmuga.

Luige kodud

ROHELUST JA VÄRSKET ÕHKU!

Luigel saab näpud mõnusalt mullaseks nii kogenud aednik kui endas sisemist aednikku alles avastav taime-esteet.

KODUKONTOR 

Eksperdid usuvad, et pendelränne linna aina väheneb. Tuure on kogumas pendelränne kööki kohvi järele. 

Luige Kodud on avarad. Siin on parajalt ruumi ka inspireerivale kodukontorile. Olgu lõpp aegadel, mil koosolekutooli tuleb jagada roosa kaisukaruga või moosisuise särasilmaga maid jagada.

Päikeseliste ilmadega võib kodukontor aga vabalt ka õue kolida. Terrassile, metsarajale või muruplatsile. On teaduslikult tõestatud, et värskes õhus liikudes tekib inspireerivaid mõtteid vaat et rohkemgi kui laua taga.

KOGUKONNAMAJA

Kvartali südameks saab kogukonnamaja, kus on mõnusalt ruumi nii lastehoiul kui ka jooga- ja jõusaalil. 

Lastega pered teavad hästi, et kui lapsed on hoitud, on hästi hoitud kogu perekond. Seepärast oleme Luige Kodude kõrvale planeerinud kogukonnamaja, kus saab end sisse seada mõnusalt hubane lastehoid. Ikka selleks, et pisikesed tõesti hoitud oleksid.

Lisaks lastehoiule plaanime kogukonnamajja treeningruumid jooga- ja jõusaalisõpradele, aga ka mõnusaid koosolemise ruume vahvateks üritusteks, sünnipäevadeks ja pühadeks. Kogukonnamaja kõrvale rohelusse kerkivad aga mõnus pargiala ja kogukonnaaed. Nii saabki Luige Kodudest täisväärtuslik elamukvartal.

ASUKOHT

Luigele jõuad kiiresti mööda Viljandi maanteed ja usu, tunne on siin nii hea, et enam linna ei kutsugi.

Teekond Tallinnast Luigele on kohe eriti mõnus. Seitse kilomeetrit ehk kümme minutit kodust mändidega ääristatud teed on kõik mida vaja, et särisev linnakära selja taha jätta.
Koduteele jäävad suur Raudalu COOP, Pizzakiosk, Magaziin ja üht-teist muud põnevat, kus igapäevaseid ostukirgi rahuldada. Samas on Luige nii lähedal, et ka kullerid käivad siin meeleldi.

Kohe Luige kodude kõrval asub bussipeatus, kust saab mugavalt kas linnapoole või hoopis sisemaa suunas. Kiili Gümnaasium jääb 12-minutilise bussisõidu kaugusele, sama lähedal teiselpool asub Järve MyFitness. Värskeõhu treeninguid soodustab linnani looklev kergliiklustee.

NÄIDISPLANEERING

Just siin on sul vabadust ja avarust, et end hästi tunda.

Luige kodude hubased madalama arhitektuurse joonega majad peidavad endas mitmekülgseid läbi kahe korruse kõrguvaid kodusid. Kodud erinevad suuruse, planeeringu ja toalisuse poolest.

Reeglina on Luige kodude mugavad perekorterid 4-toalised. Esimesel korrusel asuvad köök ja elutuba, saunakompleks, ruumikas panipaik ning mõnus privaatsele õuealale avanev terrass. Teisel korrusel on suur magamistuba nimega master, kaks lisamagamistuba ja vannituba.

Tõelistele nautlejatele on Luigel aga ka peaaegu maja-mõõtu uhkeid kodusid. Siia koju mahub kuni 4 magamistuba, suur köök-elutuba, ruumikas saunaga kodu-spa, suur terrass ja isiklik aiaosa. Suurust on neil kodudel koguni kuni 140 m2.

Praegu on Sinu ees 134,5 m2 kodu näidisplaneering. Hea meelega mõtleme Sinuga kaasa, kuidas Sinu tulevane kodu just Sinu nägu saaks. Nii planeeringult, siseviimistluselt kui ka vaimult.

1. korrus 2.korrus

KAKS VÄIKEST KORTERMAJA

Kompaktsemad kahe- kuni neljatoalised korterid seavad end sisse hubaselt väikestes kortermajades.

Luige kodude kvartalisse tuleb madalate majade sekka ka kaks sihvakat hoonet – kõrgust neil koguni 3 korrust! Just siia seavad end sisse kompaktselt avarad kahe- kuni neljatoalised mõnusate rõdudega kodud. Kortermajade kodud on mõeldud praktilise meelega koduotsijatele, kes unistavad elust looduskaunis keskkonnas. Mugavad liikumisvõimalused värskes õhus,

rekreatsioonivõimalused kogukonnamajas ja turvaline elukoht ühtse arhitektuuriga uues elamukvartalis pakuvad rikkalikult põhjuseid, miks pealinna linnakärast just siiapoole vaadata. Koduostuhuvist varakult märku andes, saad Sa oma uue kodu loomises juba varakult kaasa rääkida – seda nii planeeringu, siseviimistluse kui ka lisavõimaluste osas.

Ole esimeste seas ja räägi kaasa oma uue kodu loomises.

Jäta meile oma kontaktandmed, et saaksime Sinule projekti edenemisest esimeste seas teada anda.

Kiirete küsimuste või ettepanekute korral kirjuta meile palun julgesti luigekodud@scandium.ee

    Scandium Kinnisvara on laiahaardeline Eesti kinnisvaraarendaja, kes keskendub terviklike elukeskkondade loomisele, kus kõik eluks vajalik oleks mugavalt lähedal. Scandiumis arendame elukvaliteeti.

    www.scandium.ee

    Everaus Kinnisvara on pikaajalise kogemusega kinnisvaraarendaja, kes on spetsialiseerunud ühtse ja isikupärase arhitektuuriga terviklikke elu- ja ärikeskkondade loomisele. Everausis tähtsustame parimaid ruumiplaneeringuid ja energiatõhusust.

    www.everaus.ee

    This site is registered on wpml.org as a development site.